Wpis z mikrobloga

@RoyalWolf: Przed majówką?
Ja myślę że nawet już teraz w połowie marca nastąpi lockdown xD
Brytyjski wariant b 1.1.7 jest o wiele bardziej zaraźliwy niż obecny dominujący i idzie w kierunku przejęcia pałeczki, na pewno nie będzie czekał do majówki xD
@NaczelnyWoody: Szkoda ryja strzępić z tymi mutacjami. Tysiące zarejestrowanych mutacji, a media się prześcigają w nowych "wariantach", każdy jeden bardziej zaraźliwy i śmiertelny od poprzedniego, albo że przeskoczy na norkę zmutuje i z powrotem na człowieka i że dopiero będziemy mieć #!$%@?! Paranoja...
@NaczelnyWoody: A po Brytyjskim jaki będzie? Krupowkowy? I zabawa do usranej śmierci.. #!$%@?, że m ie jakas obca cywilizacja nie chce porwać to ja nie wiem, z takimi ludźmi i tak myśleniem to my byśmy dalej zarli banany na drzewach
@NaczelnyWoody: Mi chodzi o to #!$%@? o jakiś mutacjach.. TY w to wierzysz że jakaś nowa. Zabójcza mutacja jest? Jak Niedzielski kiedyś dam #!$%@? z wariantem Czeskim, a Czesi karpia strzelili bo nic o tym nie wiedzą.. To co ja sobie mam myśleć jak oni sobie żarty z nas robią, a ludzie chodzą i powtarzają po debilu jakieś sciemy?
@szyryfyry1: Dzban Niedzielski nie wymyślił brytyjskiej mutacji, tylko przyszła z UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jest zabójcza tylko bardziej zaraźliwa, szybciej się rozprzestrzenia.
To że polski (nie)rząd jest niepoważny i tak na prawdę ma w dupie walkę z pandemią co już wielokrotnie udowodnił to już zupełnie inna sprawa xD
Twierdzę tylko, że trzecia fala nastąpi szybciej niż przed majówką a rząd się zesra ( ͡°
@NaczelnyWoody: Niedzielski straszył Czeska mutacja, a Czesi wysmiali idiote że niczego takiego nie ma. Sratatata bardziej zarazliwa, zarz będzie nowy wariant który atakuje tylko młodych, pozniej bardziej zabójczy itd... To nie chodzi tylko o polski rząd, tu cały świat oszalał