Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Putin dzwonił do Erdogana tuż przed wizytą Zełenskiego, ale nic to nie dało – Turcja jednoznacznie poparła integralność terytorialną Ukrainy. W tej sytuacji, gdy druga najsilniejsza armia NATO, kontrolująca basen czarnomorski, pokazała zęby, Rosjanie doszli do wniosku że Ukraina i NATO jednak nie dały się zastraszyć i już zaczęli przebąkiwać, że ta koncentracja wojsk pod ukraińska granicą to tylko ćwiczenia.

  Erdogan nie zapomniał, jak Putin upokorzył turecką delegację w Moskwie, każąc im czekać dwie minuty pod drzwiami, w salonie gdzie ściany były udekorowane portretami rosyjskich hetmanów zwycięskich w wojnach z Turcją. Ta akcja może w kilkuletniej perspektywie kosztować Putina utratę Krymu, a dla Ukrainy oznaczać otwarcie ścieżki do członkostwa w NATO.

  #ukraina #rosja #turcja #donbaswar #geopolityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Melduje się równo po 7 dniach od pierwszej iniekcji 200mg. Testosteron dziś z rana 3,97ng/ml. Samopoczucie bardzo dobre, zrzuciłbym to jednak na efekt placebo. Przypomnę - dzień 0 - 2,7ng/ml,W 3 dniu od iniekcji teść był na poziomie 4,99ng/ml - tendencja spadkowa. Dziś wieczorem kolejna dawka - miałem zachować odstęp 2 tygodni między shotami ale patrząc na wyniki to raczej mój organizm potrzebuje więcej.
  Śpię nadal niespokojnie, w głowie chyba trochę mnie zamętu no ale poczekajmy jeszcze 2-3 tygodnie.
  Aktualnie trenuje siłowo 3 dni w tygodniu, 2 dni lekkie cardio 25-30minut, 2800kcl. Waga w poniedziałek rano 122,2kg
  Zapraszam do plusowania jeżeli chcesz być wilany do dalszych aktualizacji.
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Niektórzy za pomocą rad Korwina dorobili się w życiu, inni jak widać rozpoczynają marsz przeciwko rzeczywistości xDDD
  @sorek na przykład za pomocą rad Korwina wyjechał do Anglii, gdzie skubie swoich rodaków, wynajmując im zagrzybiałe mieszkania. Taki to się dorobi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #neuropa #bekazprawakow #wykop #shitwykopsays #heheszki #emigracja #bekazkuca pokaż całość

  odpowiedzi (43)