Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem załamany ()
Właśnie się dowiedziałem, że dziewczyna w której się kilka lat kocham i do której dużo razy podbijałem, spotyka się za kasę z typami na #datezone
A miałem ją za bardzo porządną osobę z którą chciałem stworzyć związek i to miała być matka moich dzieci ()
Wyidealizowałem ją w swoich wyobrażeniach, a tu takie coś.
Jeszcze nigdy się tak nie pomyliłem w ocenie drugiej osoby i jak już to nastąpiło, to chodzi o osobę w której jestem (chyba już byłem) zakochany.
Takiego ciosu w sercem jeszcze nigdy nie dostałem ()
#sex #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60415708d2f37c000a2c09fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem ci to co kiedyś usłyszałem od jednej mojej eks dziewczyny, wszystkie kobiety mogą zdradzić, poza tym twoje wyobrażenia o niej nijak się miały co do rzeczywistości, przeinwestowałeś swoje uczucia i jeśli ten post to nie jest bait, to współczuję ci stary, będziesz miesiącami wracał do siebie, na razie odetnij się od niej, bo to nie jest kobieta dla Ciebie, uwierz mi ona z tego powodu też będzie cierpieć, ciebie
OP: Chciałbym aby to był bait.
Nigdy bym się tego po niej nie spodziewał, bo to była taka typowa szara myszka.
Nawet jak z nią rozmawiałem, to mówiła że miała tylko jednego chłopaka i to wiele lat temu, a z innymi jej nie widywałem.
Psychę mam totalnie rozwaloną.
Dzisiaj biorę urlop na żądanie i robię maraton alkoholowy, bo muszę się zresetować.
To jest takie uczucie, jakby osoba której najbardziej w życiu
OP: @prze-prze-przegralem @Wrytra nie chcę jej nawet widzieć na oczy i nigdy jej tego nie wybaczę.
@LittleStulej też będę potrzebował czasu i może pomocy aby dojść do siebie.
Chciałem jej pomóc i załatwić pracę tu gdzie ja, biurową z pensją nieco więcej niż średnia, bo od dawna nie pracuje.
Nie chciała i teraz już wiem dlaczego.
Do tej pory w to wszystko nie wierzę, że najcudowniejsza dziewczyna jaką znałem robi coś