Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wujek_Wiesiek_z_Atlantydy: widziałem już Iron Maiden, Guns n' Roses, Anthrax. Z grup, które ukształtowały mój gust muzyczny i ogólnie całą osobowość zostały mi jeszcze Def Leppard, Paradise Lost i Megadeth. Ulubiona płyta? Pewnie będę mało oryginalny: Rust in Peace, ale ogólnie nawet na Risk się coś znajdzie. Pieprzona koronaparanoja niech już się kończy, bo nim się człowiek obejrzy wszyscy idole zdążą poumierać.
A mi się udało być w tamtym roku w lutym na nich w WArszawie szkoda jako gość specjalny grali, bo tylko godzinę. Nawet nie zostałem na FFDP. Ciężko tez stwierdzić jaki jest ich najlepszy album, bo wszystko zależy od nastroju, jeden cięższy, inny bardziej techniczny
@Wujek_Wiesiek_z_Atlantydy: Oczywiście, że są! Teraz już nie słucham tak, jak w okresie dorastania, ale dawniej to nie było dnia abym nie katował jakiegoś kawałka. Moja ulubiona płyta.. po podzieleniu dyskografii zespołu na trzy okresy - wczesne thrashowanie, "dojrzewanie" i okres stałego składu z Friedmanem oraz okres "nowy" po wznowieniu działalności w 2004 roku są trzy takie albumy.

- Peace Sells.. but Who's Buying? - Poland łamie rekordy, z prędkością światła shredując
Pobierz Vatnajokull - @WujekWiesiekz_Atlantydy: Oczywiście, że są! Teraz już nie słucham tak,...
źródło: comment_1614936973zDxw8GVFHymfHYRAk3zU46.jpg