Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #bekazpodludzi
Kogo normalnego bawi dzisiaj taki bezbek i żałosny tryhardowiec jak Wojewódzki? Ja rozumiem że te10 lat temu np. ktoś chodził do gimnazjum i się tym podniecał bo można było kolegom rzucać #!$%@? riposty, no ale dzisiaj? Serio!? ( _)
DziecizChoroszczy - #pytaniedoeksperta #bekazpodludzi
Kogo normalnego bawi dzisiaj ta...

źródło: comment_1614914876MEiTjJNMf16z2vIgmmyclG.jpg

Pobierz
  • 105
@Dzieci_z_Choroszczy: Idę do kolegi stuleja. Jak zawsze parkiem, bo szybciej i w ogóle park jesienią to pieniądz. Idę, idę jakaś guwnomuzyka leci na słuchawkach. Patrzę, w oddali ktoś siedzi na ławce i strasznie mi kogoś przypomina. Idę dalej, patrzę, a to nie kto inny jak Kuba Wojewódzki. Podbijam do niego i mówię, siema stary, ty zrobiłbyś coś dla mnie? Wojewódzki się pyta czego chcę, zdjęcie, autograf, pieniądze? Ja odpowiadam, nie, nie
@Dzieci_z_Choroszczy: wojewódzki nie jest po to, żeby kogokolwiek bawić moim zdaniem.

Stał się symbolem kontrowersyjnego pana z telewizji i jedzie na tym patencie od 2002 roku jak dobrze kojarzę. I tak już nie szokuje tak bardzo jak kiedyś, jednak dalej jest dla celebrytów tym czym dla polityków jest Monika Olejnik - możliwą trampoliną do jeszcze większego grona widzów/słuchaczy.

Jego target to przede wszystkim osoby powyżej 30 roku życia, czyli te które