Wpis z mikrobloga

@sanczo_spido: pamiętam za czasów szkolnych dwie polki umówiły się na honorowe solo po szkole to później okazało się że nie obowiązują żadne zasady i ta która zwyciężyła pastwiła się nad leżącą i ośmieszoną kobietką xD
@agaciksa: co mnie ciekawi to czy w twojej opowieści były smoki?
Bo rzeczywistość niestety jest zupełnie odmienna.
O ile w przypadku agresji mężczyzny nad kobietą można spodziewać się pomocy dla płci pięknej to w przypadku znęcania się kobiet nad mężczyznami można spodziewać się jedynie kumulacji szyderstwa ze strony osób postronnych i to jest smutne
@agaciksa: ja to wiem i ty to wiesz że gdyby dwóch chłopców chciało Ci coś zrobić w szkole to dyrektor placówki prawdziwy bialorycerz zrobiłby im takie problemy że całej szkoła by się zastanowiła nad traktowaniem pięknych kobiet. No więc o co chodzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenTypZez: nie każdy ja tam #!$%@? popisy i siedzę z boku obserwując jak to komicznie wygląda. Warto obserwować okolice boksera koło 22 w każdym pubie czy barze jak się zaczyna festiwal #!$%@? i sebkowania ile kto wyciska na gruszce xD
@Canoodle: ano widzisz, bo jak w szkole właśnie, potrafiłam się obronić, tak na podwórku u babci w kamienicy już nie. Więc nie wiem o jakim dyrektorze czy kimkolwiek mówisz, jak tam się zrobiło zbiegowisko i durni ludzie patrzyli jak mnie biją, a gdy chciałam odejść wpychali z powrotem :) Poza tym tak, jak ty teraz, mogłam się co najwyżej zamknąć, bo aktualnie na tamtą "rodzinę" pluję, zresztą jakoś dziwnym trafem prawie
@agaciksa: chcę ci napisać tylko że przez takie zmyślone wpisy napędzasz spiralę nienawiści, bo prawdziwą naturą mężczyzn nie jest czepianie się wszystkiego i dowalanie kobietom, my was potrzebujemy, chociażby do rodzenia dzieci. Chcemy was szanować, ale kiedy wy nie szanujecie każdego mężczyzny a jedynie tych którzy są "na poziomie" czyli z zasobnym portfelem i "z klasą" czyli którzy potrafią zasponsorować to tak naprawdę same dostajecie po dupie.
Kiedyś przeważająca większość kobiet
C.....e - @agaciksa: chcę ci napisać tylko że przez takie zmyślone wpisy napędzasz sp...

źródło: comment_1614936890m5p2A7Lb9i6AlVrrxyF8FE.jpg

Pobierz
@Canoodle: no to fajnie, że potrzebujecie kobiety i dziecka do sensu życia (wtf?) serio? Na pewno nie ma innych możliwości? Dlaczego wymagasz czegoś od obcych ludzi zamiast samemu się ogarnąć i zrzucasz za to winę na jakieś grupy. Pierwszy komentarz napisałam dlatego, bo ktoś napisał, że mężczyźni to mają zasady, na co mocno prychłam, bo żaden z takich "absolutnych" tekstów nie jest prawdziwy. Skończyłam.