Wpis z mikrobloga

gra do pewnego czasu daje frajdę, ale kończy się ona na 1) posiadaniu 3 krążowników, którymi da się zniszczyć siedzibę piratów oraz 2) zatrudnieniu w związkach zawodowych Bruo Ironbrighta, który do mojej fabryki bicykli i maszyn do szycia dorzuca po zaawansowanym uzbrojeniu i silniku parowym, a te dwa mają kosmiczną cenę w handlu, więc stanie się mulitimilionerem przy dziennym bilansie -4k nie robi wrażenia.
#anno1800 i moje rowerowe imperium
Socyn - gra do pewnego czasu daje frajdę, ale kończy się ona na 1) posiadaniu 3 krążo...

źródło: comment_1614958155cy1b5qdJCvMGeBhfrUc557.jpg

Pobierz
  • 3
@Socyn: To oczywiste, że w pewnym momencie kończy się rywalizacja. Wtedy zależy czy kręci cię sama rozbudowa miast, dokładanie jakichś ozdób itd. Widzisz ja gram grubo ponad 200h i nadal mam masę do roboty. Teraz zabudowałem sobie np. całą wyspę naukowcami i ogarniam zasoby dla nich.

Po prostu trzeba sobie dawać potem samemu cele, czyli np. zabudować całe Crown Falls. Mnie ta gra cieszy na tyle, że samo patrzenie jak to
Murasame - @Socyn: To oczywiste, że w pewnym momencie kończy się rywalizacja. Wtedy z...

źródło: comment_1614959732YSFGB7yf1df7H4rhecZokC.jpg

Pobierz