Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Sobota, 06 marca 2021. Imieniny: Róży, Jordana, Agnieszki. Słońce wstało dziś o 06:24. Będzie oświecało nas 11 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 11:58 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:32. Ciemna noc zapadnie o 18:49, ale gwiazd można wypatrywać od 18:07.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 46
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: @piupiulaserem: i reszta. Witajcie Drodzy, w końcu mamy weekend! Ależ to był ciężki tydzień (kolejny z rzędu)... Zatem czas na odpoczynek, czego Wam i
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
Miruny, ale mnie zmogło. Dopiero wstałam ale czuję się milion razy lepiej. Postanowiłam spełnić swoje marzenie z lat nastoletnich i kupiłam sobie deskorolkę (ʘʘ) zawsze było wmawianie, że tego nie wolno tamtego nie wolno, a to nie wypada bo jesteś dziewczyną - i inne bla bla bla. Także nadrabiam zaległości i jaram się pomimo braku mobilności i pokracznej jazdy xD
Udanego dnia wszystkim ( ͡° ͜ʖ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: no dzień dobry, miłego dnia! Byłem wczoraj u dentysty i w trakcie rozwiercania mojego zęba w radiu zabrzmiało toto africa. Pani stomatolog zanuciła całą od początku do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TomTailor100: Ja też dzisiaj co nieco planuje przechylić, z okazji urodzin znajomego, z jakżeby inaczej kulturalnym towarzystwem. Następnie co nieco palić do 5 na ranem a finalnie obudzić się w rurze i pokazać,
Pobierz w.....y - @micke: no dzień dobry, miłego dnia! Byłem wczoraj u dentysty i w trakcie r...
źródło: comment_16150219547hNoiGTGfOVYWzz4RaP2Mp.jpg
Dzień dobry, słoneczko świeci, ładna pogoda więc czas trochę odpocząć, a wieczorem niestety muszę usiąść do rysunków na uczelnię,
Trzymajcie się, miłego dnia, pysznej kawy i udanego weekendu

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
@Wejszlo: U mnie rodzice wiedzieli, że zakazy działają jak płachta na byka xD Raz dałem się wkręcić w zakaz, gdy w wieku 16 lat byłem pijany. Nie zapomnę rodzice wchodzą do chaty a ja śpię na kanapie, budzą mnie i pytają dlaczego nie przyszedłem pomóc wnieść zakupów na piętro, dzwonili domofonem. Odpowiedziałem, że spałem. Wrócili do kuchni i nagle ojciec wpada i mówi, że mam stanąć na jednej nodze zrobić jaskółkę
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem

Wczoraj na spacerze źle postawiłam stopę na jakieś nierówności na chodniku i nadwyrężyłam kostkę - teraz mam spuchniętą i mnie boli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym nic ciekawego - nowej pracy nie dostałam, niebieski