Wpis z mikrobloga

@koldinho: Rozumiem, ze masz problem ale tak mozna gadac o innym operatorze. Na temat kazdego operatora sa narzekania czy to Orange, UPC, T-Mobile i tak dalej, jakos kazdy ma setki tysiecy, miliony klientow i jeszcze nie zbankrutowali. Przy takich wielkosciach sieci zawsze komus nie bedzie dzialalo, przez awarie czy inne problemy na przyklad z wifi.
@prezes_internetu: Święte słowa Kolego - @koldinho uszkodzenia zgłaszać trzeba, jest tyle opcji do kantaku by to zrobić. Im szybciej zgłosisz tym szybciej będziesz miał zweryfikowany problem. A czy próbowałeś na innym kablu, strasznie duże te zaniżenie prędkości. Czy może już problem ogarnięty? Trzymajcie się :) #orangeteam
@prezes_internetu: @krzywy_kanister: @Igor-Leonow:
Problem zgłosiłem wczoraj, bo ping znowu pikował, dzisiaj zadzwonił technik, sprawdzili zdalnie u nich ping 5 ms, a ja gram w gry na koreańskich albo chińskich serwerach to mam wysoki i to nie podlega reklamacji (mimo, że robiłem ping testy takie jak ten na screenie, ale niby jakbym robił to oni widzieliby w systemie) i że odwołują wizytę albo przyjeżdżają i płacę za nieuzasadnione wezwanie, #!$%@?
koldinho - @prezesinternetu: @krzywykanister: @Igor-Leonow: 
Problem zgłosiłem wczor...

źródło: comment_1615456286lBQaGoQbQho7JTGHNRns8t.jpg

Pobierz