Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć mi z tą galą na PPV jak musiałem wstawać i resetować live kilkukrotnie (czarne ekrany, lagi itd) płacąc za nią.
Raz mnie wylogowało i komunikat, że serwis nie działa i to podczas walki, której nie widziałem.
Tak słabej transmisji nie było jeszcze nigdy a oglądałem na żywo i płaciłem za 7 gal z 9 i w tej kwestii nigdy problemu nie było.

Dodam jeszcze, że montuję na komputerze filmy w 4k bez lagów a internet 150mb/s więc to nie są problemy po mojej stronie.
#famemma
  • 21
@dawidczeta: Serio #!$%@? jestem i to nie przez straconą kasę, czas itd. - przeżyję ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale przez to że nie mogłem się wychillować oglądać w spokoju a były ciągle lagi, czarne ekrany i #!$%@? z serwera.

Walki nie były takie złe - można popatrzeć, ale za transmisję powinny polecieć głowy, bo najgorsza w moim przypadku od samej gali 1. Wiele razy czarny ekran i
@dawidczeta: Piractwo mam już za sobą a FAME MMA to jedna z lepszych rzeczy obecnie w internecie z rozrywki dla mnie - lepszy z płatnych jest tylko NETFLIX.
Za coś co uważam za dobre płacę i tyle.
(FAME MMA jest bardziej show i pokazem znanych ludzi a nie sportem więc oglądam niczym cyrk a prawdziwym MMA się nawet nie interesuje zbytnio)
Nie zbiednieję ani nie uważam się za dzbana a krytykuję
@Balwanek_i_platki_sniegu: To nie jest zadne piractwo, nie moja wina ze gdy chce obejrzec jakies gry na twitchu to tam jest restream z naglowkiem gram w minecrafta na modach. To wchodze w tego streama i ogladam myslac, ze to minecraft. A dopiero gdy sie konczy stream zdaje sobie z tego sprawe, ze wlasnie obejrzalem gale w 1080p za free ¯\_(ツ)_/¯
@bet730: Usunąłem, bo przypomniałem sobie twój nick i to jaką inbę robiłes o durny wpis i to było (chyba) na tagu FIFY. Spina niczym o bułkę Polaka z Ferrarim wręcz śmiesznie się to czyta w tej chwili.
I nawet czuję cringe odpowiadając w tej sprawie, ale nie chcę już nic usuwać, bo jeszcze powiesz że mam słabą psychę i Cię wyzywam.

PS. Możemy zawsze zagrać w UFC jak nie chcesz w
@bet730: Uważasz, że jestem fanem gurala? Byłem jedną z min. 5 osób na tagu, która najbardziej mu do*ebała i to nie "bezpodstawnym hejtem i dogryzaniem np. wyzywaniem od ed..ili" tylko dostarczeniem autentycznych dowodów i nagrań z jego zachowań przez które zniknął na jakiś czas z YT.
Nie byłem tego twarzą, ani nikim kto się wypowiada publicznie, ale sporo od siebie dodałem... no chyba, że atakowałeś mnie przez to, że ty byłeś