Wpis z mikrobloga

  • 13
@giorgioborgio: Tak, bo mamy kogoś wielkiego w naprawdę prestiżowej dyscyplinie i tego nie doceniamy. Z drugiej strony jest koleś który coś wygrał w sporcie gdzie polowe oglądalności robi 38 milionowa Polska xd Po prostu tego nie rozumiem. Oczywiście szacunek dla Piotrka, tym prowokującym wpisem chciałem wyśmiać postawę Polaków którzy taplają się we własnym sosie.
  • 0
@darosoldier: Nawet jeżeli podważymy prestiż, to skala trudności jest nieporównywalna do skoków. Sporty walki uprawia tysiące ludzi na całym świecie. Skoki kilkaset/kilka tysięcy w 5 krajach xd
Chodzi mi o samo zjawisko niedoceniania kogoś kto osiągnął coś wielkiego w świecie sportu


@atm-Pa Tyle, że MMA na poziomie UFC jest u nas oglądane przez ogarniających. Wiesz, że jednym z najlepszych pilotów szybowcowych, jeśli nie najlepszym, wielokrotnym mistrzem świata w tym sporcie jest Polak? Pewnie nie. A zdominował swoją dyscyplinę jak mało kto.

I uprzedzę pytanie, że jakim prawem porównuję szybowce do UFC. Dokladnie takim samym jak UFC do skoków czy
Dodaj, że chodzi Ci tylko i wyłącznie o polskich januszow, a nie o światowa popularnośc.


@Remifer Przeca napisałem wyżej:

Przeżywasz jakieś plebiscyty dla Januszy?


Bo rozmawiamy w kontekście jakichś konkursów na sportowcow roku.