Wpis z mikrobloga

Halina jest najlepszą w uzdrowisku przede wszystkim dlatego że mentalnie jest ziomalem czystej krwi
wyobrażacie sobie babcię która skasuje z Wami trzy Harnasie na hejnał? no, to to jest właśnie Halina z Pabianic
zero sztucznych barier, duży dystans do siebie, luz, polot, emocje, jazda na skuterze, spaniała kobieta ogółem
#sanatoriummilosci
panbartosz - Halina jest najlepszą w uzdrowisku przede wszystkim dlatego że mentalnie...

źródło: comment_1615150130c6zuqUOIIQnLfOf0PtpUd9.jpg

Pobierz
  • 9
@Qontrol: W sensie, że normalnie się odzywa, a nie robi się na wielką pannę z dworka? xD
Wiek nie ma tu nic do rzeczy, liczy się podejście do świata, ludzi oraz dystans do siebie, a ona akurat ma go dużo.
@Qontrol też uważam że to patologia. Mam 22 lata, robię fizycznie ale nie napiłbym się piwa po pracy. Czasem w nocy wypije wódkę lub inny mocniejszy alkochol z sokiem ale piwa nie tykam. Po prostu piwo kojarzy mi się z patologią moimi ojcem i sebkami z budowy. No i jest bardzo kaloryczne a ja próbuję liczyć kalorie.
@panbartosz: propaganda tvpis robi swoje. Faktycznie cudowna babinka, bo płacze przez połowe czasu antenowego. Przecież tacy ludzie jak ona wybrali nam tę beznadziejną władzę, przez takich jak ona siedzimy zamknięci od roku i stawiam dolary przeciwko orzechom, że zmacała wszystkie bułki w Pabianicach