Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć, nazywam się Hugh Christopher Newsom, a obok mnie moja dziewczyna, miała na imię Channon Gail Christian. 6 stycznia 2007 r. zostaliśmy napadnięci na parkingu przez 4 czarnych mężczyzn i 1 czarną kobietę. Chyba nie byli jakoś specjalnie zainteresowani samochodem, bo czemu spalili go jeszcze tej samej nocy? Zabrali samochód, a nas trzymając na muszce pistoletu zmusili do pojechania razem z nimi. Zawieźli nas do jakiegoś wynajętego domu. Tam zakneblowali mnie skarpetą, kostki związali paskiem od spodni, ręce związali za plecami, a głowę nakryli bluzą, którą zawiązali wokoło szyi sznurówkami. Zostałem przez nich zgwałcony oralnie, analnie (dużym przedmiotem), a mój penis został odcięty na oczach mojej dziewczyny. Zmusili mnie to spaceru boso (nie mogli powstrzymać się od kradzieży moich butów) do najbliższych torów kolejowych. Tam zostałem postrzelony w kręgosłup przez co natychmiast zostałem sparaliżowany, a drugi strzał w tył głowy zakończył moje życie. Potem moje ciało polali benzyną i podpalili. Mojej dziewczynie, Channon, również nie przepuścili. Zabrali ją na zaplecze tego wynajmowanego domu i związali ją strzępami prześcieradła. Była gwałcona przez kilka godzin przez 4 czarnoskórych mężczyzn w potworny sposób, cierpiała z powodu niewyobrażalnego bólu. W tym czasie była też brutalnie pobita nogą od krzesła i kopana w głowę. Jej genitalia w zasadzie nie przypominały już genitaliów. W jakimś rzadkim przypływie przytomności stwierdzili, że najwyraźniej zostawili ślady DNA na niej i wewnątrz niej. Żaden problem, po prostu wyszorowali wybielaczem jej okaleczone, krwawiące genitalia i wlali go jej prosto do gardła kiedy jeszcze żyła. Głowę zawinęli jej torbą po zakupach, włożyli ją do kilku plastikowych worków i wrzucili do kosza na śmieci, gdzie powoli się udusiła.

Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
    Moja dziewczyna i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy. Ja miałem 23 lata, ona 21 lat.

http://www.chrisandchannon.com
    https://en.wikipedia.org/wiki/Murders_of_Channon_Christian_and_Christopher_Newsom
    #mordercy #kryminalne #usa
    pokaż całość

odpowiedzi (403)

XDDD Takie #rozowepaski z dystansem to ja szanuję!
    #heheszki #humorobrazkowy #tinder

odpowiedzi (35)

• odpowiedzi (30)