Wpis z mikrobloga

Ja już po testach, a Wy?
Hermes - H24 to ogólnie kompozycja ciekawa, nowoczesna, ale nic odkrywczego.
Jest świeży, aromatyczny, idący w stronę mocno zieloną.
W otwarciu czuć specyficzną nutę, taką drzewno-kwiatowo-słodką, ale nie wiem co to jest.
Śmiało można powiedzieć, że jest zachowany gen "hermesowski".
Czuć fajną jakość.
Wziąłem próbkę, zobaczymy jak na skórze będzie wyglądał.
Nie zamierzam próbki rozlewać, żeby mi przypadkiem moderacja nie usunęła posta ( )

#perfumy
dradziak - Ja już po testach, a Wy?
Hermes - H24 to ogólnie kompozycja ciekawa, nowoc...

źródło: comment_1615209356NXkCKHDYSF0PdRG0rqkvHX.jpg

Pobierz
  • 8
@dradziak: Szczerze? Dostałem dziś odlewkę, jak dla mnie to największe rozczarowanie tego roku. Trochę paproci, trochę siana, marna projekcja, bliskoskónie ~5h. Już lepiej w tej cenie kupić sauvaga, będzie więcej radości.
@dradziak: Wg mnie bardzo poprawna kompozycja, nie jest to żadne WOW (przynajmniej nadgarstkowo), ale bardzo fajnie to wybrzmiewa, w miarę naturalnie. Na mnie parametry min. 7h z czego przez pierwsze 3h bardzo dobra projekcja, jednak sądzę, że zdecydowanie rozwinie skrzydła w cieplejsze dni. Więcej będzie można napisać po globalu.

Ten kwiatowy vibe (nie cała kompozycja) przypomina mi jakieś damskie perfumy z lat 90/00, jednak nie mogłem sobie przypomnieć jakie...

Czekam na
@dradziak:
Właśnie się wypsikalem hermesem H24. Przyjemny zapach, ale nie ma szlau. Z ciekawości sprawdziłem po ile to biega i suma powala, 500-600pln za 100ml.
Mam probke i zostawię na przyszłość, aby sobie kiedyś psiknąć i powąchać.