Wpis z mikrobloga

Jeśli chcielibyście gdzieś pójść do #restauracja które są otwarte w #lodz to NIE POLECAM restauracji THE CHEF. Obsługa klienta nie istnieje, jak sądzę właściciel (bo chyba ten Pan nim był) niemiły, pomylone zamówienia- dziewczyna zamawiając vege burgera dostała burgera z bekonem- na moją uwagę (oczywiście musiałem iść sam do kasy z problemem.. i burgerem), gość za ladą stwierdził że przecież jest wege (wtf?). Same burgery baaardzo małe- oprócz bułki i mięsa (w moim burgerze) i okonomiyaki, rzucone 2 kawalki ogorka i salata. Cały burger zlewa się w jedna całość, taką bezpłciową, bezsmakową całość. Sosy kompletnie nieobecne. Bułka miejscami spalona. A ceny? Za swojego dałem 27 golda. 27 cebulionów...

Z drugiej strony OGROMNIE polecam lokal znajdujący się na przeciwko wcześniej wspomnianego- RAMENOWNIA. Świetna obsługa- jak na restaurację przystało; dbałość o stoliki, środki czystości dbające o bezpieczeństwo w tych chorych czasach, profesjonalne podejście do klienta. Ceny korzystne- takie jak we wszystkich innych restauracjach z ramenem. Smak? Niesamowicie oryginalny, bardzo pyszny Ramen i mój (na ostro) i dziewczyny wege. A dużą część lokali z Ramenem już w łodzi zwiedziłem. ;) Po za tym szybko otrzymaliśmy swoje dania.

Porównywane restauracje to niebo i ziemia.
Została mi do sprawdzenia ostatnia z Łódzkich- znanych mi otwartych- restauracji. Mam nadzieję że niedługo i o niej napiszę parę słów. Z fartem.

#jedzenie
  • 8
@Dawav: o tak, właśnie do niej będziemy szli niedługo z dziewczyną. Fajnie mnie nastroiłeś. :D
Tyle że z drugiej strony... The Chef też ma ocene 4.6/5.0 na google'u i same pozytywne opinie.. A jeśli porównam nawet tylko burgery od nich do tych z np. cud miód to inny wszechświat. :<