Wpis z mikrobloga

Skromne #rozdajo dla entuzjastów wirtualnej rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1x fizyczna wersja pierwszego polskiego programu podróżniczego zrealizowanego w technologii VR oraz 3x rabat 40% na jego zakup. Wystarczy zaplusować. Wyniki pod koniec tygodnia.

Co do samego programu:
- wszystkie szczegóły wyjaśniam tutaj: Podróżuj w rzeczywistości wirtualnej! TEN ŚWIAT JEST NASZ VR,
- jakość można przetestować tutaj: Fragmenty pierwszego sezonu programu „TEN ŚWIAT JEST NASZ VR”,
- opis, dane techniczne, możliwość zakupu: Sklep Rynkowy,
- program TŚJN VR to rozszerzenie programu TŚJN dostępnego na YT: TEN ŚWIAT JEST NASZ - SEZON 01.

Kilka słów o TŚJN VR dla miłośników VR:
Oczywiście zdaje sobie sprawę, że według wielu filmy VR powinny mieć rozdzielczość 12k, bo mniej to pikseloza. Też jestem wymagający jako konsument, ale jako producent byłem w stanie wypuścić te filmy w 4k. Myślę, że na 12k w powszechnym użytku przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale 8k w tym/przyszłym roku powinno być w zasięgu.
Wiem, że tej serii wciąż wiele brakuje, jednak mimo wszystko postanowiłem zrobić ten pierwszy krok - dzięki temu kolejny sezon powinien być znacznie lepszy. Mimo wszystko uważam, że te 2,5 godziny materiału to całkiem sporo fajnej rozrywki.
Osobiście zaprezentowałem nagrania kilkudziesięciu osobom. W skrócie: podoba się.

Pozdrowienia dla wszystkich entuzjastów VR! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#vr #virtualreality #oculus #oculusquest #oculusrift
  • 12
@wojciechsiryk: eh, szkoda ze nie mam VR..
A może by tak zrobić serie o Polsce- konkretniej poszczególnych województwach? (niestety- covid jest, podróżowanie utrudnione)

W każdym razie, gratuluje pomysłu, determinacji, i wysokiego poziomu kanału. Bardzo przyjemnie się ogląda, i słucha. Samych sukcesów! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kajak98: Dzięki za miłe słowa! Program o Polsce? Aktualnie nie planuję. Pracujemy nad kolejną serią o świecie - oby podróżowanie jak najszybciej wróciło do względnej normy, to w końcu pojawią się nowe odcinki. Jeżeli chodzi o ten brak VR, to są na to sposoby. Na przykład: https://plenti.app/pl - grono znajomych, zrzutka w kilka osób i Oculus Quest 2 trafia do nas na wybrany czas. Można przetestować sprzęt, pograć, obejrzeć TŚJN (