Wpis z mikrobloga

Piosenka poniżej to idealny przykład jak ktoś na fali popularności zbiera się za hip hop. Konkretnie dziewczyny z kanału "Szparagi". Mamy tutaj odzwierciedlenie 2 wspólnych cech #!$%@? rapu:
1. Duża baza potencjalnych odbiorców - dziewczyny mają już spore grono widzów, które kliknie w film
2. Moda - rap jest dzisiaj modny i bardziej dochodowy niż vlogi
Dodatkowo mamy bonus powodujący #!$%@? wyświetleń w kosmos i falę spuszczania się w komentarzach - piosenka o kobietach w dzień kobiet nt. strajku kobiet. Wow. Niezłe combo.

Może to ja mam zboczenie, ale tych głosów się nie da słuchać i to wszystko co napisałem powyżej łączy chyba wszystkich "rapujących" youtuberów. Obejrzyjcie pierwsze 20 sekund. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś robiący coś sympatycznego, jakieś vlogi, filmiki, podcasty itd. nagle kręci teledysk, w którym giba się jak największy kozak w mieście. Serio? Ja rozumiem dresów i patusów, którzy są w tym spójni, ale nie laski kręcące śmieszne filmiki...

#!$%@? mnie też to klepanie się po plecach i lizanie po dupach w komentarzach przez te wszystkie inne duże kanały xD

Jedynie Guova jest tutaj słuchalna i widać różnicę pomiędzy kimś, kto robi to z zajawki i wie co to flow oraz cała popkultura hiphopowa, chociaż tekstowo mnie to też nie porwało. A może to jest tak naprawdę zajebiste i to ja jestem #!$%@? i się nie znam. Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętajcie, że możecie mnie #!$%@?ć fikcją literacką, ten argument zawsze pokonuje wszystkie inne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polskirap #polskiyoutube #muzyka
JEST-SUPER - Piosenka poniżej to idealny przykład jak ktoś na fali popularności zbier...
  • 3
@JEST-SUPER: nie no akurat Guova to tutaj najgorzej wypadła imo, sam numer nie jest szałowy ale no nie przesadzałbym też, że to totalne gówno bo tak nie jest no i ma on też w sobie jakiś swój cel a nie tylko $$

#!$%@? mnie też to klepanie się po plecach i lizanie po dupach w komentarzach przez te wszystkie inne duże kanały xD


@JEST-SUPER: przecież to samo jest w przypadku