Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Daleko mi do niechęci wobec kobiet, mizoginii i w ogóle nieżyczliwości wobec innych. Jednak czasem po prostu robi się przykro... W skrócie: jestem osobą wierzącą, dla której życie religijne jest ważne. Uczestniczę w praktykach kościelnych, jestem we wspólnocie. W jednym z ostatnich podcastów najbardziej znanego jutubera katolickiego, ojca Szustaka, pojawiła się historia... o kobiecie, którą zostawia mąż, a która później wykorzystuje niewinnego faceta, zwodzi go, a na końcu zostawia. I nikt nie widzi w tym nic złego, nawet ojciec prowadzący. Naprawdę zrobiło mi się przykro. Taka katolicka #p0lka i wszystko w porządku, skupiamy się na jej problemach, a nie faceta, którzy przypadkiem oberwał, mimo że nic nie zawinił. Niestety moją wiarę w kościół podmywają bardziej takie historie niż tzw. "ataki lewaków", o których tak często się pisze, a które de facto dla wierzących i praktykujących są bez znaczenia. Jeszcze raz powtórze: przykre. Link do wspomnianej audycji poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=DAmxueEKF2k

#zdrada #wiara #kosciol #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pieklomezczyzn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604613ce88b775000aca985b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
którzy przypadkiem oberwał, mimo że nic nie zawinił.


@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem tak, na wykopie co chwila jakiś przegryw obraża wszystkie kobiety za to, co wyrządziły mu koleżanki w zerówce. Potrafią umawiąć się na spotkania i randki i je wystawiać, bo są kobietami i należy im się za to kara. Dlatego większość będzie miała w dupie pojedynczego kolesia, który oberwał rykoszetem zemstą w imieniu ex męża tej kobiety - bo w drugą stronę
Ateistka: Pewnie jako jedyna przesłuchałam to pisząc ten komentarz:
Ciąża -> ślub -> związek -> kobieta nie wie nawet, że facet ją zdradza, gdy nagle mów, że idzie do innej ot tak, bo się zakochał i ona jest w ciąży -> zostaje sama z dwoma dzieciakami -> układa życie na nowo -> spotyka sie z facetem, ale nie mieszka z nim raczej wypady na randki -> facet chce poważnego związku, ślubu,
RadosnaDama: Szustaka słucham od dawna i niestety w wielu wypowiedział jest on wprost uprzedzony do mężczyzn, za to kobietami nie może się nachwalić i wprost je ubóstwia. Pewnie wynika to z faktu, że sam nie może posiąść żadnej, przynajmniej teoretycznie. W wielu miejscach Szustak się gubi, ma problem z przyjęciem krytyki i to niestety zniechęca. Dobrze się go oglądało dopóki dominowały nagrania z rekolekcji etc. Teraz robi wszystko, żeby kasa na