Wpis z mikrobloga

@Howard_Roark obejrzałem twój profil i po stylu pisania i świezym koncie widać,że jestes multikontem różowego paska z wyrobioną opinią na ten temat i nie widzisz argumentow za i przeciw,tak samo sie mylicie jak mężczyźni i tak samo prowadzicie tę nieistniejącą wojne,obie strony są winne. Ale z racjonalnej strony argumenty w goracych są jedynie podawane przez niebieskie paski,różowe jedynie sie skarżą, że męzczyźni na nie najezdżają,spójrz w gorące.
I nie mam tu na
i po stylu pisania i świezym koncie widać,że jestes multikontem różowego paska z wyrobioną opinią na ten temat i nie widzisz argumentow za i przeciw


@cotusiewpisuje: O #!$%@?. xDDD To żeś mnie rozbawił, kolego. xD Skąd Ty to wytrzasnąłeś? xDDD

tak samo sie mylicie jak mężczyźni i tak samo prowadzicie tę nieistniejącą wojne,obie strony są winne. Ale z racjonalnej strony argumenty w goracych są jedynie podawane przez niebieskie paski,różowe jedynie sie
@Howard_Roark OP narzeka na postawę jakich facetów? Uzytkownikow z tagu #przegryw którzy w 99% to trolle? W goracych widze same wpisy gdzie np są cytowane kwestie z radia w którym prowadzący winduje doskonałość kobiet w ich dzień a w dzien mężczyzn sklada życzenia typu " bądzcie doskonali jak swoje kobiety" jest to w porządku? Nikt w normalnych wpisach nikogo nie wyzywa tylko podaje normalne argumenty i z tego co widze w komentarzach
OP narzeka na postawę jakich facetów? Uzytkownikow z tagu #przegryw którzy w 99% to trolle?


@cotusiewpisuje: O to się spytaj OPa, kolego. O czym ty tutaj filozofujesz? Czy ja napisałem, że się z OPem zgadzam, czy wytknąłem ci, że twój pierwszy komentarz był z dupy, bo brzmiał jakbyś odpisywał na coś co nie zostało w ogóle napisane?