Wpis z mikrobloga

@neo_vir: ja kupiłem ten pakiet, ale w promocji za 500zł i wtedy się na pewno opłacało ;)
Nie wiem jakie teraz są warunki, dali Ci jakąś broszurę/regulamin? Przelicz czy się opłaca, powinni Ci podać ceny poszczególnych usług bez tego.
@neo_vir: chcesz to auto na dłużej? Jak tak to #!$%@? ten pakiet bo oni olej zmieniają co 30tys lub 2 lata więc jak będziesz robił 10-15k rocznie to olej Ci będą co 2 lata zmieniać.
to zależy od klasy auta... Auta miejskie 120tys, klasa średnia 200-220tyś, klasa premium do 350tyś.


@neo_vir: Jeśli masz wynajem to bierz. Jeśli masz auto prywatnie to wolisz częsciej wymieniać olej. Dla znajomego który robi 50k rocznie wzieliśmy auto z full opcją serwisową w peugeota tj 0zł za serwisowanie do końca umowy. Tylko opon nie braliśmy bo warunki były takie że muszą być totalnie zajechane do 2mm bieżnika i w efekcie kompletnie
via Android
  • 0
@elemenTH tzn zakładam że za 4-5 lat mogę chcieć go zmienić jeśli finansowo mi się w życiu nic nie #!$%@?. Nie mniej chce dbać o to auto i pierwsza olejowe zrobić za własne pinieadze po tych pierwszych 2500 km

W tym pakiecie mam przedłużenie gwarancji do 4 lat i za darmo przeglądy serwisowe... Tutaj za sugestia @wizu napisałem do nich jak one wyglądają cenowo gdybym nie miał pakietu. No i dochodzi assistance
@neo_vir: olej jest co dwa lata lub 30k km. Nikt Ci nie broni jak się upierasz żeby sobie podjechać co rok / 15k i za to dopłacić ... tylko po co jak 4/5 lat silnik wytrzyma a po takim czasie i tak auto wymienisz....

No i jedna wymiana oleju to tak z 500+ w ASO wiec deal nie jest zły.