Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuje jednocześnie samotność, frustracje i bycie przegrywem. Jak można teraz poznać laske? W okresie szkolnym i studiów nigdy nie było z tym problemu i zawsze udało się wyjść z jakąś laską, posiedzieć u niej w domu czy pójść na piwo. Te czasy minęły i każdy wpadł w wir "dorosłości". Wszystkie laski, które kojarzę z mojej okolicy już dawno zaręczone (nawet te 18-stki), w pracy same starsze panie (w sumie też zaklepane jakby kto pytał). Sporo czasu spędziłem na #tinder #badoo też trochę facebook #randki ale tam czuje się jak śmieć.. tak jak kiedyś na żywo miałem sporo okazji do poznania i nigdy nie było z tym problemu to na portalach randkowych wpadam w jakąś depresje bo dosłownie 0 powodzenia (na badoo to nawet dzieciate mną gardzą xD). Nie wiem jak się odnaleźć na rynku matrymonialnym mając już 28 lat? Jak się szuka laski w tym wieku xD? Inni faceci przeglądają sobie liste starych znajomych ze szkoły i wypisują do nich? Serio czuje się upośledzony xD Najbardziej zależałoby mi poznać na żywo bo przez internet to jedna wielka bieda. Masakra kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia jak można nie mieć okazji do poznania a teraz jestem właśnie na tym etapie. PLEASE HELP!

#podrywajzwykopem #tfwnogf #przegryw #samotnosc #blackpill #zwiazki #relacje #podryw #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048aafa88b775000aca9aa3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czuje jednocześnie samotność, frust...

źródło: comment_1615405283SfnTsuer3W0GNG5mC3z8ec.jpg

Pobierz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś robiłem i było spoko. Różne ciekawe akcje z tego wychodziły, kiedyś upatrzyłem całkiem fajną kontuzjowaną dziewczynę, która śmigała o kulach. Dla żartów zapytałem czy jej nie ponieść. Wziąłem ja na ręce, a ona powiedziała, że jestem dżentelmenem i zaczęła całować w usta xd @hans211 nie dla każdego, ja mam 28, a na imprezach 18 latki same zagadują