Wpis z mikrobloga

Tak #!$%@?ąc od tematu, czy tylko mnie nigdy się nie zdarzylo by kuriera zatrzymać by sprawdzić przy nim przesyłkę?


@Victim: Ja patrzę tylko na karton dookoła czy nie jest uderzony, a tak to raczej wiem, że jak zgłoszę problem szybko, to raczej nikt problemu nie będzie robił, że specjalnie sam to uszkodziłem :) ew. zrobie fote przy rozpakowywaniu czy cos. Paczki są ubezpieczone, a sprzedawca rozlicza się z kurierem w sprawie
@Honoluloo: a jak sobie wyobrażasz, że otwierasz paczkę i stwierdzasz że jej jednak nie odbierasz bo Ci cos nie pasuje? co kurier ma z taka paczką zrobić? zabrać ją na sortownie i: "- tu macie paczki, bo 15 klientów stwierdziło że nie odbierze paczki, wiec macie, tu są wszystkie - ej stefan, ale tu nie ma telefonu tylko puste opakowanie - nie wiem, to klient otworzył i nie chciał wziać"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@XpedobearX: może i minutka, mi się zdarzyło, że żona akurat otworzyła dostawcy pizzy jak ja z łazienki w gaciach wychodziłem, bo akurat brałem prysznic i tak ubrany odebrałem tę pizzę, zapłaciłem, dałem napiwek i cześć. Jestem u siebie, mam prawo chodzić jak chcę.
Poza tym co to za podwójne standardy, że:
- w miejscu publicznym (na plaży) wolno przy obcych chodzić w samych gaciach
- we własnym mieszkaniu nie wolno
Przez okna ludziom też zaglądasz i "skręcasz z nich bekę" że we własnym mieszkaniu chodzą jak chcą?


@EdekMoczygeba: Czujesz różnicę między zaglądaniem komuś do mieszkania, a byciem wpuszczonym przez właściciela? xD Mieszkania też nie sprzątasz zapraszając gości, bo masz #!$%@? na to, że jesteś brudasem? W końcu ci wolno.

Każdy normalny będzie miał na to #!$%@?.


No ta, normalny = taki jak Ty.