•  

  Nagrody za sezony 15, 16 i GT4

  Chcieliśmy poinformować, że pamiątkowe puchary za sezon 15 i 16 Assetto Corsa oraz za sezon pierwszy Assetto Corsa Competizione zostały dzisiaj wysłane do laureatów niniejszych sezonów.
  Jeszcze raz przepraszamy za zwłokę w realizacji tego zobowiązania, jednak wynikła ona nie z naszej winy... Jak część z Was pewnie wie sponsorem nagród za ww. sezony miała być firma Evolve Motorsport z siedzibą przy ul. Floriana 3/5 w Warszawie.
  Sezon 15 przyciągnął wielu z was wartościowymi nagrodami takimi jak hydrauliczne pedały, czy hamulec ręczny - okazały się one niestety jedynie iluzoryczne. Nagrody początkowo miały zostać odebrane na zorganizowanym we Wrześniu 2020 roku zlocie, niestety fundator nie wywiązał się z obietnicy i nagrody nie pojawiły się w trakcie imprezy.
  Przez ten okres kontaktowaliśmy się z firmą Evolve Motorsport - byliśmy informowani o opóźnieniu w realizacji z rozmaitych powodów. Niestety do dnia dzisiejszego po obiecanych nagrodach nie ma śladu... #afera
  Postanowiliśmy z własnych środków jakkolwiek zrekompensować nagrody zwycięzcom jak i członkom zwycięskich drużyn pamiątkowymi pucharami

  Tak więc, możemy uznać sezony GT3 Series, R.S.01 Trophy oraz ACCELERATED GT4 Series za zakończone. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
  Z tego miejsca chcemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

  Tymczasem zapraszamy już dzisiaj na inauguracyjny wyścig ACCELERATED PORSCHE SUPERCUP na torze Zolder!

  #acleague #assettocorsa #assettocorsacompetizione #simracing #pcmasterrace

  źródło: zdjecie_c.jpg

  Gorące dyskusje ostatnie 12h