Wpis z mikrobloga

Z moich dziwnych zainteresowań które mam w aspergerze to interesuje się wojną w Jugosławii i wszelkimi innymi konfliktami na świecie typu czeczenia donbas karabach itp. i lubie bałkańską muzykę zastnawia mnie skąd to sie u aspergerowców bierze takie dziwne zainteresowania pamietam że kiedyś jako małe dziecko ogladałem film o wojnie w jugosławi i zacząłem ostro interesować się tematem ogólnie to jugosławii już nie ma ale chciałbym kiedys jechac na te tereny i zwiedzić szlak wojny na bałkanach i miejscowości typu Vukovar gdzie jest ta słynna zniszczona wieża ciśnień i gdzie trwały wtedy bardzo cięzkie walki.
#przegryw #asperger
  • 12
@DonTadeo: u mnie to samo nie wiem dlaczego akurat ten okres tak sobie upodobałem ale konflikty z tamtego okresu miały jakiś taki swój klimat i może dlatego że liznąlem troche lat 2000 mało bo mało ale klimat lat 2000 pamietam troszke bo jestem rocznik 95 kurcze no #!$%@? sprawa z leczeniem zaburzen psychicznych w Polsce a aspergera nie da się dodatkowo ponoć wyleczyć ogólnie podejrzewam u siebie cały wachlarz tego gówna
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn Mi podobają się bo konflikty z tego okresu aż kipią klimatem surowych lat 90, są też ostatnimi wojnami w starym stylu.

Dzisiaj już działania wojenne opierają się na nowoczesnych technologiach, nawet ISIS dysponuje dość nowoczesnym sprzętem.

Niestety, bycie chorym psychicznie w Polsce to droga przez mękę, jednak pamiętaj że z Aspergerem można godnie żyć, nie przekreśla on życia jak choćby schizofrenia.

Życzę powodzenia w walce z depresją.
@DonTadeo: świetnie to opisałeś te konflikty to był hardcore nie wyobrażam sobie jak ludzie wtedy żyli bez internetu teraz to odrazu wrzucasz foto dla rodziny bezpośrednio z pola walki na snapchata (jak chłopaki z armenii i azerbejdżanu w ostatnim konflikcie) a kiedyś to ginąłes i nawet rodzina nie wiedziała co sie z tobą działo i ogólnie teraz wszystko jest takie zglobalizowane i nie ma tego klimatu.
No ludzie ze schizofrenią mają
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn Ten kanał posiada bardzo fajne materiały z wojny w Jugosławii, oczywiście wszystko przedstawione z serbskiej perspektywy.

https://youtube.com/c/NSANasaSrpskaArhiva

Z Aspergerem żyjesz dość normalnie, a o związku z dziewczyną może również zapomnieć wielu całkowicie zdrowych facetów. Jeśli posiada się jakieś hobby, czy też zajęcia poboczne to brak kobiety nie jest problemem. Ja niegdyś bywałem w związkach i powiem Ci że obecnie jako singiel nie mam powodu do narzekań.

Odnoszę wrażenie że czasami kobiety
@DonTadeo: ja miałem kiedyś różową w której byłem zabójczo zakochany niestety #!$%@?łem związek bo byłem o nią strasznie zazdrosny i borderline wjechało ostro potem po rozstaniu wpadłem w czarną rozpacz i chciałem ją odzyskać ale chada wybrała potem chad ja rzucil i odezwala sie do mnie po jakims czasie a ja bardzo honorowy gościu już nie chciałem do niej wracać i być opcją B po tym chadzie i tak trwam w
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn Dobrze że odmówiłeś dziewczynie, lepiej żyć samemu niż być dla którejś kobiety opcją B, bo przy pierwszej okazji kobieta zdradzi z facetem w jej oczach z opcji A. Tym bardziej że Ty z tego co piszesz nie masz parcia na seks czy związek.

Na Wykopie wielu osobom doskwiera samotność i to ona jak to mawiał Stonoga odbiera im radość życia. Myślę że u Ciebie jest to coś innego, coś co zapewne
@DonTadeo: jak to mówił zbyszek #!$%@? gdybym nie zniszczył związku to może nadal bylibyśmy razem ,ale prędzej czy poźniej odkryłaby moje #!$%@? i uciekłaby pewnie a skoro miała do wyboru mnie i chada i wybrała chada to znaczy że to był #!$%@? a nie miłość i chad dla niej był waniejszy za przeproszeniem po tym wydarzeniu zacząłem wierzyć w blackpill ogólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz chciałbym