Wpis z mikrobloga

Takie nie #coolstory #ciekawostki

Jakby ktos byl ciekawy czemu znowu wiekszosc aut na OLX ma przbieg do 200.000 km to juz spiesze tlumaczyc..
I prosze nie pluc (wiecej jak zawsze ( ) ) na handlarzy, bo to nie do konca ich wina.

Jakis podupiony #programista15k zrobil babola w apce i przy wejsciu w kategorie Motoryzacja-> Samochody automatycznie ustawia filtr przbiegu od 1000 do 200000 km .
(°°

Sprawa zgloszona oczywiscie, bo mam prywatnego opiekuna. Nawet sie Jej chcialo zglosic to dalej i wrocila z feedbackiem, ze nie przewiduja tu zamian przynajmniej jeszcze przez miesiac.

Czyli place 3,5k -5k na miesiac,zeby nie bylo widac moich kilkaudziesieciu ogloszen na apce w wynikach wyszukiwania.

Zgadnijcie co wlasnie teraz robie...

#olx #kupautozmikro #samochody pozwole sobie uzyc #2jednostkowe0integracyjnych
bigger - Takie nie #coolstory #ciekawostki 

Jakby ktos byl ciekawy czemu znowu wie...

źródło: comment_16155325976Q1GYzGa2hooUQgMvKcXEj.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: przeczytałem. Ale to nie znaczy że łatwiej jest zgadnąć co robiłeś w danym momencie, rozumiem że mój typ nie przypadl Ci do gustu. Chociaż wygląda na trafny
@Sudo_exit: Jak znam zycie to zajmie to dlugo za dlugo.

Jak załatwić opiekuna na olx...


Wydawac kolo 5k miesiecznie u nich. ( )

... i po co?


Akurat sie bardzo przydaje. Chocby dlatego,ze moderacja wykop robi chyba nadgodziny w OLX. Dzbany bez szkoly. Usuwanie fot, ogloszenie. Przesuwanie do innych kategorii - jeden moderator powie, ze do X a nastepny prznenosi do Y. Do tego wieczne problemy
@bigger: masz rację, to wielkie kur***wo promuje pojazdy z magicznym 160-180k przebiegu. Ale te wszystkie portale lubią robić w ciula zarówno kupującego jak i sprzedającego.