Wpis z mikrobloga

@Stashqo: ja ci opowiem jak u m ie to wyglądało. Byłam w chorzowie, zajarałam się jak głupia i stiwerdziłam że moja młodsza sis nie bedzie czekać tyle na koncertt R+, więc jak tylko wróciłam kupiłam dwa bilety dla nas (był to prezent na jej 18 urodziny). Siostra zbliża się juz do 20.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hurtwish: nie zgłębiałem tematu ale rzuciło mi się w oczy kilka dni temu info ze raper OSTR zagrał koncert z publicznością a na dodatek wszystko odbyło się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. W innym wypadku chyba już media grzmiałyby o tym a Adam O miałby cenzurowane oczka i prowadziliby go w kajdanach w blasku fleszy. To dowodziloby że chętny szuka sposobu a niechętny powodu.
@motyVVanitas: W Barcelonie był koncert na kilka tysięcy w ramach testów, z reżimem maseczkowym, bez, wszak kilka grup zrobili. O wynikach jeszcze nic nie wiem bo KikS o tym informował. W Grudniu robiono na 1000 i wszyscy negatywni. W WLK Brytanii natomiast wpadli na pomysł szybkich testów na wejście i moim zdaniem to jest rozwiązanie najlepsze na obecną chwilę. Poza tym jak wszystko ma iść zgodnie z harmonogramem to wyżej wymieniona