Wpis z mikrobloga

@ExitMan: wszystko byłoby nawet zabawne, gdyby pani Wołk-Łaniewska nie była socjalistką.

Np.

250 tysięcy (...) przez najbliższe 19 lat.

and

Wnuczki też kosztują.


Gdyby każdego miały przekonać te argumenty, kto robiłby na emerytury i programy socjalne, których jest gorącą zwolenniczką?
ależ ona wyraźnie nie jest przeciwna robieniu dzieci,


@mozgogrdyczka: w sumie, z samego obrazka można rzeczywiście tego nie wyczytać, ale mój ojciec kupował tygodnik NIE przez lata (i nadal to robi) i miałem styczność z jej tekstami, w których przebijały się takie motywy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ExitMan: uwolniłam takie zestawienia ()
Uwaga, życie kosztuje! Bardzo dużo! Najlepiej się powiesić, wtedy nie będzie się generować kosztów! (Żart oczywiście)

A jak dzieciaka wychowasz, to możesz go wysłać pod namiot. Nie zapomnij też o edukacji seksualnej, bo przecież w szkole się tego nie nauczy...
A jak dzieciaka wychowasz, to możesz go wysłać pod namiot. Nie zapomnij też o edukacji seksualnej, bo przecież w szkole się tego nie nauczy...


@niechswiatplonie: Treść jest o nieodpowiedzialnym seksie, a mało który młody człowiek może sobie pozwolić na takie sumy jakie pojawiają się w tekście, dlatego KARA za nieplanowane poczęcie jest oparta na finansach, które nie są mocną stroną młodych ludzi. W końcu lepiej wydać odpowiedzialnie 2,50 za gumkę niż
@ExitMan:czy ona straszy młodzież dziećmi? Nie ma tam nic o byciu odpowiedzialnym wobec własnych wyborów. Oni zrozumieją,że 'gowniak' to straszna rzecz i tylko koszty a nawet nie wspomniała,że guma też pęka.