Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!
Moja różowa z powodu pandemii (jak i również pasji) zaczeła wykonywać rękodzieło w postaci różnorakich wianków i dekoracji.
Wianki są wykonywane własnoręcznie i każdy z nich jest tworzony indywidualnie. ()

Chciełbyśmy trochę rozpromować jej pracę i startujemy z rozdajo na wianek wielkanocny. Myślę, że się fajnie sprawdzi w prezencie do podlizania się teściowej, babci, a może mamusi?

Losowanie będzie wśród plusujących i komentujących. Zielonki też - chyba, że się trafi jakieś nieaktywne multikonto. ()
Zwyciezca zostanie ogłoszony w środę wieczorem. Jeśli w ciągu 24h się nie odezwie to wybieramy kolejną osobę. Oczywiście wysyłka za free.

Będzię bardzo miło jeśli wpadnie na profil na IG czy FB i zostawicie jakiegoś lajka, komentarz. Wiadomo, że początki nie są łatwe.
IG
FB

#rozdajo #mirkorandom #rekodzielo
tookey - Hej Mirki i Mirabelki!
Moja różowa z powodu pandemii (jak i również pasji) ...

źródło: comment_1615738776toJ1u7it2oSCF7w8qKRbfH.jpg

Pobierz
  • 15
@tookey: Kilka protipów po szybkim obczajeniu insta:
- niech w bio będzie chociaż mail do składania zamówień, skoro strony jeszcze nie ma,
- posty 3 w tygodniu. A nie codziennie i nie kilka jednego dnia (szkoda zasięgów),
- story za to codziennie,
- hashtagi powinny być zmienne i unikalne co post (poza jej własnym hashem),
- połączcie konto z fanpage i przejdzcie na biznesowe,
- ogarnijcie managera reklam na fb, dzięki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moll: nie wszystkie są cukierkowe :) wszystko zależy od wianka. Ten jest mniej skomplikowany, więc około 2h.

@ProResHq: wielkie dzięki, za wskazówki. Na pewno będę pilnował żeby się do nich stosowała (ʘʘ) O tych wielu postach na raz też jej wspominałem. Argumentowała to tym, że nie chce żeby było mało postów jak ktoś teraz wejdzie na jej profil.
@tookey: no i nie byłabym sobą, gdybym nie doradziła konta na tik-toku. Tam się dobrze sprawdza taki content + widzę potencjał na filmiki typu, jak powstają te ozdoby w przyspieszeniu. I algorytm TT działa tak, że treść „żyje” i pół roku lub dłużej - nie ginie tak, jak na fb lub insta, i wciąż dociera do nowych osób
@tookey: Pewnie mnie tu zaraz zjebia i zwyzywaja od najgorszych ale odważę się na kilka słów szczerości z mojej strony.
To co zobaczyłem to jedno wielkie gowno...
ma to więcej wspólnego z kiczowatym jarmarkiem niż z rękodziełem z prawdziwego zdarzenia.
Jesli dziewczyna chce iść dalej ta droga to polecam podszkolić się z technik robienia wianków, wieńcy i ogólnie pracy z dekoracjami.
To co aktualnie robi bylo modne w latach 90 i
@ProResHq: bardzo dziękuję za sugestie w imieniu różowego :)

@nosze_ortalion: spoko, bez urazy. Tobie nie musi się podobać i widocznie Ty nie jesteś targetem do którego trafia tego typu produkt. Nie będę się rozwodzić nad tym czy jest to modne czy nie - nie jestem wykopowym ekspertem. Jedna klienta chce kolorowe, druga chce czarno-białe, a jeszcze inna glamour.
@tookey: To fakt, wszystkich klientów nie zadowolicie... ale zaufaj mi - ja akurat ekspertem jestem ( ͡ ͜ʖ ͡)
Recznie wykonane dekoracje to sporo pracy. Teraz na to nie narzekacie ale jak zdobędziecie jakaś partie klientów to zacznie się produkcja na masowa skale a wtedy już nie wyrobicie z tym, żeby wam się to opłacało. A podwyżki cen wasz klient nie zaakceptuje zwłaszcza, ze podobnego kiczu