Wpis z mikrobloga

Powolne wyjście z oglądania. Po skasowaniu kanału strusia (nomen omen pare lat temu moj koment z tą ksywa dobrze na yt sie przyjął, bylem jeden z pierwszych co wylapli podobieństwo xD)na myjni - nowego nie zasubskrywowałem. Niedługo potem odsubowałem gościa z boboli. Niedawno mlecznego yeti. Dziś rano odsubowalem z 10 kanałów szoterow czy gościze szkolnej co np w 2017 czy 2018 nagrali cos smiesznego, 100 000 odsłon ale od tamtej pory albo nic nowego albo niewarte uwagi. Kilku szoterow zostawiam- ale za jakiś czas moze to przemyśle. Polecam wam - nie z dnia na dzien ale spokojne ograniczanie
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@Kriseals: po co usuwać suby? To nie ma sensu. Znam na pamięć nazwę każdego kanału oraz tytuły wszystkich filmów w języku Polskim i Bombaskim. Wszystkie propozycje na yt są związane ze szkolną. Część filmów oglądam na 0.75 żeby korzystać dłużej.
@grzegor9: lubię np historię i sport ale po obejrzeniu pare razy stop cham kilka dni temu - od tamtej pory wciąż mi wyskakują tego typu filmy "uluczne" zamiast tego co najbardziej lubię na yt. Więc mniej ogladania mniej propozyvji tego typu;)