Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mirki!
Z pośród plusujących ten wpis wylosuję dwie osoby którym wyślę po 10 oscypków. Wysyłka paczkomatem, oczywiście na mój koszt, wszystkie serki będą zapakowane próżniowo, więc nie martwcie się, dojdą świeże, nic im nie będzie. Losowanie we wtorek o 20-21 godz. Zielonki biorą również udział.

A czemu w ogóle taka akcja? W lepszych czasach kiedy jeszcze nie było co dwa tygodnie nowego lockdownu, między innymi prowadziłem małe stoiska z oscypkami, głównie z grilla – imprezy, koncerty etc. Ale Pan dr. Ekonomii który jest ministrem zdrowia  stwierdził że trzeba wszystko zamknąć, w tym gastronomię, jak pewnie się domyślacie musiałem zawinąć interes. Przy moim poprzednim #rozdajo gdzie rozdawałem na wykopie oscypki, które zostały po zamknięciu, wielu z Was namawiało mnie, żeby spróbować handlu przez internet, i zacząć od Wykopu, nie pozostaje mi w takiej sytuacji nic innego jak nie spróbować. Ciekaw jestem, czy pomysł wypali, jeżeli tak to otworzę sklep internetowy, tak żeby to miało ręce i nogi.

Tak więc jeśli macie ochotę, możecie zamawiać serki podhalańskie.
Małe – 2,50zł szt.
Korbacze (makaron)- 5zł szt.
Gołka duża – 11zł szt.
Gałka kolba (kukurydza) – 12zł szt.
Przyjmuję zamówienia powyżej 20 sztuk serków małych, przy mniejszych ilościach nie ma sensu bawić się w paczkomaty. Puki co oczywiście, pewnie się to zmieni jak powstanie sklep internetowy. Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza,

Na ten moment jest mały asortyment, bo nie wiem czy to w ogóle wypali, te rodzaje oscypków sprzedają się najlepiej. Jeśli wyjdzie ta forma sprzedaży chociaż „jako tako”, dołączą do oferty inne rodzaje oraz oscypki białe niewędzone

Do ceny trzeba dołożyć koszt przesyłki 10 zł – paczkomat i tylko on wchodzi w grę, Inpost jest w miarę szybki. Jeśli jesteś zainteresowany/a pisz na priv.
#rozdajo #ratujoscypka #katowice #sosnowiec #dabrowagornicza
patryk747 - Cześć Mirabelki i Mirki!
Z pośród plusujących ten wpis wylosuję dwie oso...

źródło: comment_1615818487qW0UpCdMQb5kds94qqKnD7.jpg

Pobierz
  • 129
@MaddoxX1911: stosuję krople do nosa więc nie mam potrzeby używać tej samej chusteczki, :-) a tak na poważnie, to jak zobaczyłem co ta kobieta wyprawia to ciśnienie mi podskoczyło do przedzawałowego. Pzez takie osoby cierpią niestety wszyscy, którzy się tym zajmują.
Krucafuks dość! Ile można #!$%@?ć oscypek! Ani to dobre, ani śwarne a jakie drogie #!$%@?! No i sraczka murowana, toć to gołymi łapami ugniatane. Żeby to jeszcze z krowiego mleka było; a weź tu odróżnij barana od owieczki. Stąd ten słonawy posmak. Tfu, ohydne. Co te turysty w tym widzą - powiedział.

Podczas, gdy Bachleda zajadał się oscypkiem, smród baraniego nabiału niósł się po okolicy. Nawet po wiater #!$%@?ło napletkiem hej! Bekasy