Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko, może tu ktoś będzie umiał pomóc. Zainstalowałem sobie WoW'a, nigdy wcześniej nie odpalałem go na tym lapku. No i problem jest taki, że gra kolokwialnie #!$%@? mi internet. Póki siedzę sobie na fejsbukach itd, wszystko jest ok. Gdy tylko połączę się z serwerami WoW'a, po kilkudziesięciu sekundach otrzymuję info o rozłączeniu z serwerem, wychodzę do pulpitu i mam rozłączone wi-fi. Kilka sekund i wraca do normy.

Dodam, że po kablu działa perfekcyjnie, na necie z telefonu udostępnionym też super. Wyłączałem oszczędzanie energii w karcie sieciowej, próbowałem resetować router. Obstawiam, że coś blokuje mi dostęp do MMO, tylko nie bardzo wiem co i jak to naprawić...

PS. Próbowałem włączyć też TERE Online i jest dokładnie to samo.

#mmo #wow #worldofwarcraft #informatyka #programowanie (wybaczcie za taga ale myślę że u was najprędzej się czegoś dowiem) #sieci
  • 6
@burzovsky: wydaje mi, że tutaj problem jest z routerem. ja mam problem z routerem taki, że jak sciągam dużo np. 60GB (instalacja wowa) to się zacina i trzeba zrobić mu reset. pytaj dostawcy neta ocb.