Wpis z mikrobloga

@ciken: nie, mam jedna osobę be co bierze regularnie. Nie interesowalem sie nawet aspektek prawnym, bo to jest skala 10-16 bochenkow w miesiacu.
Lubie to robić, wiec nie jest to z nastawieniem na zarobek. Po prostu sobie piekę
@tptak spokojnie da się w Polsce zrobić domową produkcję.
Ja sprzedaje ale ciągle jestem w trakcie legalizacji. W Brukseli nie mogłem (wymagania papieru mistrza), we Flandrii jestem w trakcie załatwiania wszystkiego, jutro mam ostateczna rozmowę z księgowym czy podpinamy to pod moją firmę czy robię osobna działaność do tego.
Ogłaszam się głównie na Facebooku

A odnośnie żartów z thc. Piekę zajebiste ciastka z thc;) dają wspaniała fazę;)
@wykopowy_brukselek: zawsze to lepsze, niz domowy standardowy piekarnik! Ja na razie na swoje potrzeby radze sobie z domowym piekarnikiem i garnkiem rzymsk i zeliwnym. Ale wiem, ze jak tylko bede mial możliwości lokalowe to rofco sie pojawi.

A jakbys mial teraz kupować, kupil bys co innego? Inny model? Z ciekawości
@niemaszkonta nie. Nadal nie. Miałem b10 i to był błąd bo jest za mały. B40 jest idealny do większej domowej produkcji lub małej piekarni bo działa na zwykły prąd z gniazdka
Potężne piece potrzebują wielkiej mocy a tu cyk, kontakt i działa. Nie ma automatyzacji żadnej (pomaga Smart gniazdko), nie ma automatycznej pary itp ale mi wystarcza
wykopowy_brukselek - @niemaszkonta nie. Nadal nie. Miałem b10 i to był błąd bo jest z...

źródło: comment_1616015152eyyCTSzTUDbkXXpzQBkT8U.jpg

Pobierz