Wpis z mikrobloga

Chcę kupić tacie nowy telefon, konkretnie Galaxy A51 (chciałem czekać do A52, ale stary padł na amen, a do premiery jeszcze miesiąc przynajmniej), widzę jakieś ok oferty za 1050zł, ale napisane jest, że wystawiają fakturę bez VAT i telefon jest z dystrybucji sieciowej Play. Czy nie będzie problemów z gwarancją u Samsunga w razie czegoś? Wiecie jak to wygląda?

#telefony #samsung #galaxy #smartfon
  • 10
M31s


@mirkacz: Ten M31s bardzo ciekawy. Ten sam procesor co A51 i więcej ramu i duża bateria. Jedna rzecz, która mnie kierowała w stronę A51 to było zapewnienie 3 aktualizacji systemowych, a więc wciąż dwa android 12 i 13 i aktualizacje bezpieczeństwa.

Czytam, że M31s będzie miał zapewnione tylko aktualizacje bezpieczeństwa przez 4 lata od premiery
@XsomX A52 masz już dostępne do kupienia u operatorów i w elektromarketach, kwestia tego że mówimy tu już o telefonie za 1600 (albo więcej przy wersji 5G) a to sporo więcej niż ten M31S albo A51 czy nawet M21
@Szynk44: @mirkacz: Macie rację. Przyjrzałem się dokładnie M31s i raczej dzisiaj nabędę ten model.
Android co prawda jeszcze tylko jeden, ale przynajmniej update'y bezpieczeństwa przez kolejne kilka lat.