Wpis z mikrobloga

Charytatywne #rozdajo

EDIT: Nowy wpis, bo starego już nie mogę edytować (skasowany). @blazet94 słusznie zwrócił uwagę, że głupio oddawać sprzęt za najwyższą wpłatę, to nie aukcja. Także zmiana zasad.

EDIT #2: Bóldupiących "oszukujo, to nie prawdziwe #rozdajo" - zwisa mi to, więc sobie darujcie.

Kupiłem sobie jakiś czas temu wypasioną klawiaturę, ale jakoś nie przypadła mi do gustu - chyba jednak wolę dużą, mechaniczną. Stan idealny - rozpakowana, używana przez 2 dni, później schowana do pudełka.

Model -> https://matias.ca/aluminum/tenkeyless-rgb/

Obudowa z aluminium, podświetlane klawisze (różne kolory, regulacja jasności - wszystko na klawiaturze, nie trzeba żadnego softu) - generalnie szmery-bajery.

Cena nowej - 95 USD.

Zasady:
- Wchodzisz na pomagam.pl
- Wybierasz dowolną zrzutkę (starsi ludzie, leczenie, zwierzęta - bez projektów)
- Wpłacasz minimum 5 PLN i podpisujesz się jako wykop_XXX gdzie XXX to Twój nick z wykopu
- Wrzucasz tutaj linka do akcji, którą wsparłeś i plusujesz wpis

Losowanie przez mirkorandom wśród wszystkich plusujących - jeśli wylosuję kogoś, kto nie wpłacił wtedy ponowne losowanie i tak do skutku. Wysyłka paczkomatem na mój koszt.

Czas do niedzieli (21 marca) do północy.

Tagi dla zasięgu: #klawiatura #sprzetkomputerowy #zadarmo #pomagajzwykopem #charytatywnie
źródło: comment_1616077038EFpp8JgnwCtn3agDSkOoBg.jpg
  • 10
@v3rt: Ło w mordę pierwszy raz biorę udział w #rozdajo i udało się coś wygrać! Dzięki za zorganizowanie akcji tym bardziej, że wiązała się ze wsparciem na pomagam.pl :)