Wpis z mikrobloga

Siema mam pytanie!
Dostałem mandat z GITD i jest tam napisane żeby nie wpłacać na konto w Opolu (tak jak normalnie mandaty) tylko żeby na jakieś inne wpłacić. Skąd wiedzieć na jaki numer? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pierwszy mandat dostałem i nie bardzo wiem jak zrobić. Jakby ktoś mógł podpowiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny!
#polska #policja #mandat
  • 5
@M1KNG: Internet mówi że jest indywidualny numer konta. Jest ten numer na blankiecie?

https://www.canard.gitd.gov.pl/cms/documents/10180/14106/2019-10-17_karta_informacyjna_ostateczna.pdf/950e2c5b-861a-400b-b8d9-3ffdc700c7a4

Rozumiem, że przysyłają mandat po odesłaniu oświadczenia? Długo się czeka? Odsyła się podpisany mandat? A nie jest przypadkiem tak, że blankiet wysyłają po odesłaniu podpisanego mandatu? Ile właściwie listów się wysyła do nich a ile oni wysyłają do Ciebie? Pytam bo kiedyś dostałem quiz od nich ale nie odesłałem :)
@M1KNG: XD To co dostałeś to jeszcze nie jest mandat, tylko ten ich quiz. Ja kiedyś nie odesłałem bo się zdenerwowałem że pytają o tyle moich danych i nic się nie działo dalej, ale Twoja decyzja bo jest ryzyko wniosku o ukaranie który wyślą do sądu (niektórzy twierdzą, że GITD nie ma prawa kierować takiej sprawy do sądu), jak chcesz to odsyłaj, dopiero jak przyjdzie mandat to będzie zapewne możliwość jego