Wpis z mikrobloga

Skusiłem się na zakup TV za 8k ze względu na kartę podarunkową o równowartości nowej konsoli.
Sklep RTV chwalił się, że można będzie kupić za to PS5 lub nowego xboxa.
Zapisałem się na newsletter odnośnie PS5, dzisiaj po kilku miesiącach dostałem maila.
Zadzwoniłem, pomijając fakt, iż oferują gówno zestawy za 3k to okazało się, że nie można zapłacić kartą podarunkową którą dostałem na nową konsole przy zakupie TV… Pieniędzy z karty podarunkowej też nie chcą zwrócić w przypadku zapłaty gotówką za konsole.
Najgorszy sklep ever.
#rtveuroagd
#xbox
#ps5
#gorzkiezale
  • 10
@BajerOp @Gozo3d Towary podlegają zwrotowi jak każde inne tyle że pieniądze z karty wracają na kartę.

W przypadku zwrotu Produktów, za które cena została zapłacona Kartą Podarunkową Euro, realizowanego zgodnie z regulaminami promocji lub programów lojalnościowych prowadzonych przez Wydawcę lub zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, Użytkownikowi zostanie wydana nowa Karta Podarunkowa Euro o wartości odpowiadającej cenie Produktów podlegających zwrotowi lub zwrot środków w wyżej wskazanej wysokości zostanie dokonany gotówką albo przelewem.
@BajerOp o kurde bez kitu

Więc to się wyjaśniło. Jedyne co się błędnie pojawiło w komentarzach to to, że towaru kupionego kartą podarunkową nie można zwrócić, bo można. A reszta tak jak piszesz.