Wpis z mikrobloga

Tak sobie oglądam rozmowę z tym Krakowiakiem i muszę się zgodzić z wami, że biednie wygląda ta scena podcastowa jeżeli chodzi o wywiady - tyle ich jest, a mało kto się do tego przykłada. Unboxall to wiadomo - jeżeli jakiś twórca ma niskie poczucie własnej wartości to wizyta u niego to jak terapeutyczna sesja z godzinnym propsem i aprobatą no i na jakąś merytoryczną debatę z solidnymi ripostami nie ma co liczyć bo to nie ten kaliber gospodarza. Paciorek to masówa i archetyp normika, ale to taki że bardziej że już się nie da - walenie tymi angielskimi zwrotami, przytakiwanie "mhm, ok, no, wow naprawdę, jest git", wymuszony śmiech, granie kumpla z każdym. No i pod względem jakiegoś zgłębienia tematu to jak chłop wrzuca co tydzień nawet po 2 rozmowy to tutaj nie będzie nie wiadomo czego. Grono twórców, które u niego gości to niestety też jest towarzycho wzajemnej adoracji - Z Dupy, żona Z Dupy, Red Lipstick Leggins, Martin Stankiewicz, gość z Millenium, no i ten typ od nauki co się wybił na Wykopie. Jedynie co to ten wywiad z Babis ostatnio mi się podobał, ale głównie ze względu na to że było to starcie przedstawicieli trzydziestoletnich influencerów z duszą kawiorowego lewicowca (w przypadku tej Babis to jeszcze zabawne jest to gloryfikowanie TikToka i to że kobiecina próbuje pozować na taką ciotkę klotkę dla tych nastolatek) i z dużym ego i tam naprawdę na pierwszy rzut oka była przyjemna Herbatka u Tadka, ale było widać te uszczypliwości. No i naprawdę podobało mi się jak jakaś wrzaskliwa czterdziecha go niedawno egzaminowała z bycia feministą. O Winim myślę też należy wspomnieć, bo zdarza się mu zaprosić jakiegoś YouTubera, ale to co chłop ma nieironiczne przeświadczeniu o nieomylności i własnej zajebistości to naprawdę głowa mała - totalny buc z niewielką inteligencją, ale za to z wielkim ego. O przygotowaniu do rozmowy z gościem to w ogóle nie ma mowy, bo to bardzo często męczące #!$%@? w stylu WYOBRAŹ SOBIE ŻE BUDZISZ SIĘ #!$%@? PEWNEGO DNIA WSTAJESZ #!$%@? Z ŁÓŻKA LEDWO ŻYWY BO WCZORAJ #!$%@?ŁEŚ MELANŻ ŻYCIA #!$%@? NAFURAŁEŚ SIĘ TONY KOKSU PRZERUCHAŁEŚ WSZYSTKIE LASKI KTÓRE WYWIJAŁY DUPSKIEM NA PARKIECIE I #!$%@? TEN NO I TEN O CZYM TO JA MIAŁEM AHA NO TAK NO I BUDZISZ SIĘ IDZIESZ SIĘ #!$%@? ODLAĆ BO SPAŁEŚ #!$%@? 12 GODZIN I TRZYMASZ TEN MOCZ OD WCZORAJSZEGO WIECZORA NO I IDZIESZ DO KIBLA A TAM NORMALNIE NA KLOPIE SIEDZI #!$%@? KOSMITA NO #!$%@? SIEDZI NA KLOPIE JAKIŚ ZIELONY UFOL Z WYJEBISTYMI USZAMI ZE CZARNYMI OCZAMI NA PÓŁ TWARZY NO I CO TY #!$%@? NA TO. Jedna z takich niewielu postaci mainstreamowych, które szanuje to jest Wuwunio. Nie przepadam za jakimiś pobocznymi postaciami w stylu jakiegoś tam Boneza i podobnych mu typów, ale sama koncepcja jego programu mi się bardzo podoba bo jest to bardzo atrakcyjne pod względem montażu i wizualnym i widać, że Marcinek nawet jak rozmawia z jakimiś mało lotnymi postaciami to zawsze z szacunkiem i bez poczucia wyższości. Wywiady z Magicalem czy z Sową są absolutnie świetne i wracam sobie do nich co jakiś czas, ale właśnie problem jest taki że jeżeli jest jakiś wywiad to właśnie z kimś mało znanym i jednocześnie jest to mega zaleta, a jednocześnie szkoda. No i bardzo mi się podobał ten Cage Bombla z Wardęga, wiadomo że to jednorazowy strzał ale był absolutnie zajebisty i zarówno Michałek z Sylwkiem dali dużo mięsa i brakuje takiego formatu zdecydowanie #friz #polskiyoutube #podcast
Pobierz
źródło: comment_16163595555tPi8itRetILXMiHtMJAXl.jpg
  • 1
@pawelososo: ej no to jak takie masz przemyślenia to ci się powinny niektóre odcinki Rock i Borys podkast spodobać bo oni tam na okrągło się w co drugim odcinku o coś pokłócą i jest ostra dyskusja. Oczywiście wszystko kulturalnie, bez wyzwisk, na argumenty. Polecam ten podkast w którym kłócili się o cycki królika xD