Wpis z mikrobloga

Mieszkanie Polaka w Holandii, który przyjechał uczciwie zarobić na życie

vs

cela w w norweskim więzieniu gdzie wyrok odsiaduje min. Anders Breivik za zabicie z zimną krwią 77 osób.

Nie wiem nawet jak to skomentować XD

#holandia #norwegia #emigracja #emigrujzwykopem #bekazpodludzi #heheszki #humorobrazkowy #wiezienie #niewiemjaktootagowac
J.....i - Mieszkanie Polaka w Holandii, który przyjechał uczciwie zarobić na życie 

...

źródło: comment_1616433527fslzufaAncZnije1nuogOS.jpg

Pobierz
  • 60
@Janusz_z_Rivii W Norwegii jest tylu więźniów głównie przez imigracje z Europy Wschodniej (czyli w 80% Polaków) że wynajmują więzienie w Holandii i była afera bo więźniowie holenderscy strajkowali że w części norweskiej jest kompletnie inny poziom jedzenia, czystości, wyposażenia itp itd. xD

A to co wrzucał OP to niestety znamiona współczesnego niewolnictwa na które jest wielkie przyzwolenie wśród samych w to wchodzących :/
@Janusz_z_Rivii gdy zaczynałam karierę w Norwegii w okolicach Ålesund jedna z agencji zapewniła nam podobnie syfiaste mieszkanie. Spędziłam tam noc po podróży, ale rano porobiłam fotki syfu i grzyba, wysłałam mmsem do agencji z informacją, że sorry ale nie, znalazłam pokój na własną rękę, spakowałam co zdążyłam wypakować i wywaliłam stamtąd w ciągu pół godziny. ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Janusz_z_Rivii: miejsce w którym ten typ będzie może z tydzień, vs miejsce w którym koleś ma do przeżycia resztę swojego życia. Jak idziesz do schroniska w góry to też narzekasz ze w domu wygodniej?

Nie bronię więźniów, bo ogółem jestem za przywróceniem kary śmierci i tym żeby więzień musiał na siebie zapracować (zerowy koszt dla państwa)

A co do emigracji to jako że jedna już mam za sobą, to wiem że
czy ty wlasnie napisales ze 80% emigrantow w holandii to polacy? jakies staty na to masz czy news z dupy?

@hekktik Imigranci w więzieniach norweskich (a pośród nich przytłaczająca większość to Polacy) są w takich ilościach że Norwegia wynajmuje więzienie w Holandii bo w kraju dosłownie nie nadążają budować. Choć teraz na maks od roku deportacje z zakazem powrotu.
Jestem wolontariuszem Frelsesarmeen w Oslo, to ja jestem m.in. od tego znaleziska i