Wpis z mikrobloga

@xdevo: ?xd napewno w wyzszej niz ty mordko. powiedz ktore buffy ci nie pasują i ktore postacie często widujesz w solo kolejce z tych buffowanych. oprocz ostatnio coraz czesciej widzianego lethality varusa i otp yasuo, ktory bedzie grany zawsze proste, ale po zmianach na shielbowa jest gownem. moze grasz na innym serwerze jezeli czesto widujesz ashe mordekaisera brauma lub amumu :) i jest inna meta :)
@vincivinci: O nie, zabrali 2 AD udyrowi. To jest właśnie to co dręczyło tego herosa! Miał o 2 AD za dużo! To wcale nie to, że wpieprzał się na chemtanku w adc i oneshotował feniksem! To chodziło o te 2 ad! Brawo rajot
Gram EUW/EUNE. Na EUW siedzę w D1 90lp już. :) I taka ashe, morde, brauma i amumu widuje bardzo często


@xdevo: to chyba na smurfie w bronzie. Na d+ mumu ma 0.6pickrate, morde 3.5% (top102! XD), Braum 1.4. To ja nie wiem gdzie ty te czempiony bardzo często widzisz
@Azaajaszz: Sugerujesz się statystykami, Ja sugeruje się tym co widzę. Trochę przykre ze zwykły polak jakiś zarzuca mi smurfowanie w brązie jak sam siedzi pewnie w goldzie i coś tam marudzi :D