Wpis z mikrobloga

@Czarna_ksiazka: Rozjeżdżanie beskidzkich szlaków turystycznych terenówkami, przy jednoczesnym wspominaniu co drugi odcinek, że promują legalny off-road.
Ale to jeszcze nic, bo wpadka się może każdemu zdarzyć. Główny problem jest w tym, że zamiast się jakoś odnieść do sprawy i przeprosić, to zamiatają sprawę pod dywan kasując nieprzychylne komentarze pod filmami i na FB.
Lubiłem ich, uważałem za jeden z najlepszych kanałów na polskim YT, ale po czymś takim już się nie
@hard1: trochę chyba przypał. Szczególnie z tym brakiem odwagi. Kiedyś tak zamilkli (chociaż wtedy chyba tylko Adam został) jak Edyta zniknęła, czy coś takiego. Tym imo tracą najwięcej. Lubię u takich twórców interakcje z widzami - zaleta nad szklanym ekranem.
@anonim1133:
Zgadzam się w 100% i w sumie nie rozumiem tej ścieżki, którą obrali. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to, że mogą nie chcieć robić problemów tej ekipie, która ich tam zabrała. Ale nie wiem...

Lubię u takich twórców interakcje z widzami


Za to właśnie lubię małych twórców, czy to muzycznych, czy filmowych. Większość dba o publikę, chętnie odpisują na komentarze, czy nawet pogadają. Więksi często olewają, a jak już
@Warszawskisuoik: Dziesięciu pewnie nie ale jak tych dziesięciu skrzyknie kolejnych stu to już się robi ciekawiej. A od ameby jeżdżącej gdzie popadnie, również w miejscach do tego nieprzeznaczonych niestety nie spodziewam się żadnej refleksji nie wspominając o jakiejkolwiek reakcji na tego typu 'content'.