Wpis z mikrobloga

@regulaminowaprzerwa: odwrotnie, nieśmieszny prawacki zamieniłem w śmieszny.

Bo tamten polegał na niezrozumieniu słowa szur, które nie jest przypisywane każdemu, a tylko tym którzy na to zasługują - szerzą teorie spiskowe czy antynaukowe bzdury. A lewactwem jest nazywane wszystko, co nie jest konfederacją, czego fajnym przykładem jest np obecna amerykańska administracja, która na standardy europejskie jest bardzo prawicowa, co nie zmienia faktu że wychodki nazywają ich neomarksistami.
@bastek66: próbujesz mi wmówić swoje urojenia, to nie myśl że będę rozmawiał jak z poważnym człowiekiem ¯\_(ツ)_/¯

Ponownie, wyżej napisałem jaka jest różnica między jednym, a drugim memem, możesz się odnieść. Ale wiem, że tego nie zrobisz, bo jeszcze musiałbyś sie przyznać do błędów rozumowania.
Ależ można wskazać neuropków którzy każdego z kim się nie zgadzają, nazywają szurem tak samo jak można wskazać konfiarzy którzy robią analogicznie nazywając każdego przeciwnika lewakiem.


@bastek66: oczywiście że można. Jednak przyjrzyj się kto tego zabiegu używa częściej.
@przemyslaw-priemek: jak wyżej, napisałem czym jest to określenie i (w zdecydowanej większości) jest używane zgodnie z definicją. Antynaukowe bzdury? Antyszczepionkowcy? Płaskoziemcy? Ludzie wierzący w pLandemie, NWO? To jest szuryzm.

Natomiast z drugiej strony, neomarksistą jest każdy kto nie jest korwinem albo jego przydupasem.
Liberał, popierający równość dla LGBT? LEWACKI NEOMARKSISTA
Libertanianin, chcący wolności dla wszystkich po równo, bez kościelnego skrętu? LEWACKI NEOMARKSISTA
Amerykańska administracja, będąca po prostu prawicowa? LEWACCY NEOMARKSIŚCI
Człowiek
No i sam przyznałeś która grupa przy każdej okazji używa określenia szur bez żadnych innych argumentów i jeszcze usprawiedliwiasz używanie tego. Dziękuję za dyskusję na takim poziomie i żegnam.


@przemyslaw-priemek: XD
Gościu, ty totalnie mylisz pojęcia i nie rozumiesz co się do ciebie pisze, a próbujesz na poziomie rozmawiać.

To teraz po kolei i powoli, może załapiesz.

Nikt (no dobra, prawie nikt) nie używa tego słowa w każdej sytuacji. Szurem jest