Wpis z mikrobloga

Mały update od retarda typu @Rabusek XD
Kupowałem po 400+
Kupowałem przy ~60
Trzymałem jak spadło do 40.
Trzymałem będąc -75k przy 85k włożonych wtedy.
Trzymam teraz mając tam ~95k i dalej kilkadziesiąt koła straty, bo średnia cena zakupu ~230.

Nikogo nie namawiam, mogę stracić te pieniądze i przeżyje, ale jednego nikt mi nie zabierze.
Memesów i próby powiedzenia: fuk you system XD TAK NAIWNE.
Także chciałbym z tego miejsca podziękować tym, co też trzymają, for whatever reason.
Apes together strong.
#gielda #gme
grskii - Mały update od retarda typu @Rabusek XD 
Kupowałem po 400+ 
Kupowałem przy...

źródło: comment_1616711264JtjFlR051ZPaCHHYWHeC29.jpg

Pobierz
  • 38
@kamil-wasniewski: większość osób na tagu po dzisiaj jest na plusie oprócz kilku osób, które wchodziły za 200/300+, gdybym wyszedł w tym momencie byłbym 40% do przodu. Na GME grubas próbuje wydymać drugiego grubasa, a my przy okazji chcemy trochę zarobić, to nie jest jakaś naiwna walka małp vs potężny hedge fund tylko jazda na doczepkę za grubasem, który siedzi na longa. No ale tak, stocki z drastyczną zmianą o 5 PLN
@kamil-wasniewski: ale w BTC pewnie byś chętnie wszedł grubo przed 2017, a to w zasadzie też można było sprowadzić do "to strata kapitału, za pół roku nikt nie będzie pamiętał o tych cyfrowych żetonach".

O realnej wycenie Gamestopu aktualnie nie ma co mówić, za kilka lat może Cohenowi uda się zrestrukturyzować spółkę, może nie, ale nikt raczej nie siedzi w GME tylko i wyłącznie dla długoterminowych zysków, od tego są inne,