Wpis z mikrobloga

@skitarii: ja w liceum trafiłem na babkę od niemca która miała dystans do nawiązań do nazizmu xd Kiedyś wychodzi z klasy i zamyka drzwi a kolega stojący obok zrobił salut rzymski udając że się drapie. Ona to zauważyła i odwdzięczyła się również podniesieniem ręki xd
Albo jak mieliśmy zrobić prezentację o tym gdzie byliśmy na wakacjach i przedstawić przed klasą. Ja tam mówię coś tam że byłem w jakiejś żydowskiej dzielnicy
Myślałem ze tylko ja miałem taką bandę zjebow co salutowała na listę obecności, odpowiadała na pytania „ja, ja” głosem Adolfa i rysowała wszędzie swastyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii u mnie w licbazie facetka od niemca to był taki generał w niemieckim wojsku, nikt się słowem nie odezwał, najspokojniejsi wszyscy byli u niej na lekcjach i musiałeś cos umieć bo inaczej cie chciała #!$%@?ć ¯_(ツ)_/¯
Zawsze wszyscy cisnęli beke ze pewnie gdzieś trzyma karabin i jak jakaś klasa cos odwala to go wyciąga i ostrzegawcze strzały oddaje, aż kiedyś jak wyszła na lekcji wezwana do dyrektora, kolega zaczał otwierać szafki