Wpis z mikrobloga

Umieszczam tutaj wszystkie wpisy, które dodawałem na wykop z zakresu psychodelików, grania na VR po różnych substanacjach czy medytacji.

Osoby zainteresowane tego typu tematyką zapraszam do subskrybowania tagu #jegertilbake gdzie pojawi się ich więcej.

Seria z graniem na VR:

1) Granie na VR po wzięciu ketaminy
2) Granie na VR po wzięciu karmelka z 20mg THC
3) Granie na VR po wzięciu LSD
4) Granie na VR po wzięciu 2C-B
5) Granie na VR po wzięciu grzybów halucynogennych

Mikrodawkowanie psychodelików:

1) [Mikrodawkowanie LSD - co i jak. ](https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/
2) Wpis po mikrodawkowaniu LSD 4 lata
3) Moja dziewczyna mikrodawkuje grzyby w celu leczenia depresji i nerwicy
4) Moje podejście do mikrodawkowania grzybów i porównaniu ich do LSD

Trip reporty brata:

1) Trip raport po LSD
2) Trip raport po grzybach halucynogennych
3) Trip raport po DMT

Sterydy:

1) O suplementacji testosteronu u mężczyzn - plusy i minusy mojej terapii

Leczenie łysienia:

1) O tym jak zahamować androgenowe wypadanie włosów u mężczyzn
2) Relacja z postępów używania RU58841 przez pół roku

Medytacja:

1) Opis wrażeń z 10-dniowego pobytu w ośrodku medytacyjnym metodą Vipassana

Kolejne wpisy:

W dalszych wpisach na tagu mam zamiar opisać między innymi wpływ regularnego brania razem MDMA na relację moją i mojej dziewczyny, opisać doświadczenie po wysokich dawkach ketaminy czy też głębiej opisać jak moim zdaniem działa ludzki umysł na podstawie dotychczasowych doświadczeń oraz obserwacji.

#psychodeliki #lsd #grzyby #ketamina #2cb #medytacja #wykopjointclub #vr #narkotykizawszespoko #gruparatowaniapoziomu
  • 13
@suqmadiq2ama: Jesli nie liczyc mikrodawkowania to takie tripy normalne zwykle co pare tygodni. MDMA przykladowo raz na 3 miesiace z dziewczyna, dawka dobrana pod wage ciala.

Z tym, ze jak juz tripuje na psychodelikach to sa to duze dawki.
@suqmadiq2ama: Przecież co parę tygodni to nie jest dużo xD Ludzie potrafią z fazy nie schodzić przez miesiące. Dzięki psychodelikom czuję się raczej "przyklejony", natomiast obserwując inne osoby sprawiają wrażenie zagubionych.

Moim zdaniem skoro dostajesz instrukcję obsługi do miksera, odkurzacza czy zmywarki to dziwne jest, że takiej instrukcji nie dostajesz do najpotężniejszego narzędzia we wszechświecie jakim jest umysł.

Psychodeliki pozwalają natomiast lepiej go poznać i zrozumieć jak działa, dzięki temu z