Wpis z mikrobloga

Ej byłem dzisiaj świadkiem ##!$%@?. Robiłem sobie zakupy w Aldi w #poznan i w pewnym momencie slysza jak koleś z obsługi (chyba menago) mówi do kasjerki żeby jakiemuś typowi już nie sprzedawała papieru toaletowego i że typ jeździ po sklepach i wykupuje papier.

Normalnie bym o tym zapomniał i potraktował jako bzdurę, ale wychodzę ze sklepu i widzę picrel. Jak rozumiem to nie pierwsza akcja, bo typ jest kolesiowi z aldi znany widocznie.

I teraz pytanie. Ktoś #!$%@? próbuje spekulować papierem toaletowym bo #koronawirus czy o co chodzi?
k.....a - Ej byłem dzisiaj świadkiem ##!$%@?. Robiłem sobie zakupy w Aldi w #poznan i...

źródło: comment_16171257627six4mh5UnfQr01KE0XC7W.jpg

Pobierz
  • 11
@Akuku69: nie wiem, w każdym razie postałem chwilę żeby się upewnić czy pakują czy rozpakowują. Z tym januszexem to w sumie kilka razy widziałem jak ktoś hurtowo kupował coś w biedrze jak dobra promocja była, ale nigdy w takiej ilości.

Z tym spekulowaniem to tylko moje spekulacje (hehe) po prostu pierwszy raz coś takiego widziałem. Po prostu jestem ciekawy wie zapytalem, może na wypoku ktoś jest bardziej wtajemniczony