Wpis z mikrobloga

#binance #kryptowaluty
Cześć, w dniu wczorajszym Binance odpaliło Launchpada z #tokocrypto może mi ktoś wyjaśnić ja kto będzie dokładnie działać? Ma ktoś doświadczenie?

Można ulokować BNB w innych Launchpadach? np ALICE i będzie mi się liczyło to do średniego salda BNB?
Mam w tej chwili 8 BNB, czy mam szanse na otrzymanie jakiegoś #tokocrypto? Niby jest tam informacja, że minimalna ilość BNB to 0.1, żeby brać w tym udział, ale nie wiem czy to dobrze rozumiem ;)
Średnie saldo BNB oblicza się po 24H od rozpoczęcia?

Przepraszam za nooberskie pytania, ale wyjaśnienie na https://www.binance.com/pl/support/articles/360031505011 nie jest dla mnie do końca jasne :)
  • 32
@WhiskeyIHaze: Tak, jest wszystko ok =) myślę, czy jeszcze nie dokupić =)
Myślę też o tym, czy będę mógł kupić toko za pełną kwotę średniego BNB, czy tylko za część... bo jak się okaże, że tylko za część, to trzeba będzie z tego uciekać nim cena poleci w dół... masz jakieś doświadczenia w tym temacie?
@lesnypatataj
Będziesz mógł kupić do max 20'000 usd, taki jest limit na użytkownika. Przy obecnej cenie to i tak ponad 50 bnb.
Z tego co rozumiem to od 6 rano można się zapisywać i o 11 rozdadzą coiny + ruszy handel.
Dalej w planach masz wejście? Wskakuejsz za całość swoich bnb?
@lesnypatataj ja za 5 ale widzę że zapisało sie tyle ludzi że jest tam kilkadziesiąt razy więcej bnb zapisane niż max cap wynosi. Za kilka minut jest kalkulacja, ciekawe czy rozdysponują to pomiędzy wszystkich chętnych ale proporcjonalnie, czyli np z twoich 3 i moich 5 tak naprawdę pozwolą nam kupić za 0.3 i 0.5 (na przykład) czy tylko pozwolą tym którzy pierwsi się zapisali.
@lesnypatataj
Nie jestem niestety, ale wydaje mi się że taki to ma właśnie sens. To jest IEO - initial Exchange offering. Czyli przedsprzedaż udziałów w giełdzie wchodzi na "giełdę" czyli tutaj binance. Jak analizowałem poprzednie launchpady to dokładnie w momencie listingu był spike ceny w górę
@lesnypatataj
Miałem plan żeby od razu sprzedać. Przynajmniej tak to działało przy poprzednich launchpadach. Duży wzrost i potem osuwanie się kursu. Jeśli natomiast nie będzie dużego wystrzału albo przez to proporcjonalne rozdzielanie dadzą mi tokocrypto za 0.3bnb na przykład to chyba to oleje i po prostu zostawię na razie, licząc że cena eksploduje wraz z rozwojem hossy