Wpis z mikrobloga

@oloffmeister: Wróżka nie jestem wiec nie wiem czy wrócą do tematu. W najnowszym planie dla inwestorów nie ma już tematu multi. Nie ma tego w żadnych zapowiedziach. Temat został wygaszony. Na ten rok nie ma go w planach absolutnie. Na przyszły są zapowiedziane jedynie duze, plante DLC. Zatem szanse, ze multi będzie w 2022 są praktycznie zerowe. W 2021 na pewno nie. W planach dali również do zrozumienia ze będą skupiać
@oloffmeister: Musiałbyś sobie zobaczyć jak mówili o multi przed premiera, potem jak sobie to wyciszyli w swoich planach które podali w styczniu i jak teraz w ogóle nie ma tematu w tym video dla inwestorów. Wydaje mi się, ze może by chcieli ale technicznie nie są w stanie.
@oloffmeister: W sumie nawet jakby podejść do tego tak z boku, z punktu widzenia ich sytuacji. CP nadal jest w złym stanie. Musza doprowadzić grę do dobrego stanu. Nie oszukujmy się, zajmie im to rok. Musza skupić się na wersji na PS5 żeby wrócić z tym do PS Store i wrócić do gry jeśli chodzi o sprzedaż, bo teraz to leży. Obiecali DLC w tym roku, te bezpłatne. One pewnie są