Wpis z mikrobloga

Witam w czwartek w mini blogu inwestorskim - Inwestuj z Frankiem.

Wczorajsza sesja na Tamexie to flaki z olejem, nie zdarzyło się kompletnie nic a obrót był żenujący... już trochę mnie zaczynało to irytować ale jak już wiele razy pisałem będę trzymał te spółkę co najmniej do 2.50/3zl. I wiecie co ?

Dzisiaj od rana wypiłem już z 5 melisek bo od 9:00 Tamex był już po 2.20zl a obrót w 30minut wynosił 130k zł.dla takich ruchów jest się na giełdzie.

Przypomnę, ze tydzien temu spółka była po 1.40zl a sam kupowałem pierwsze akcje po 1.24zl. Dzisiaj kosztuje 80groszy wiecej niż tydzien temu.

I kto powie, ze ze mną się nie opłaca inwestować ?

I tak zupełnie serio włożyłem tam większość moich dostępnych zapasów kapitałowych. Żałuje ze nie miałem akurat więcej.

Dla takich perełek chce się brodzić w tym syfie Newconnectowym.

Jako ze coraz blizej do mojego celu to za jakiś czas przedstawię nowe spółki w które wchodze. Chyba ze Tamex urośnie na 5 złotych to go jeszcze potrzymam.

#gielda #gpw #newconnect #inwestycje #pieniadze #tamex #inwestujzwykopem #inwestujzfrankiem #akcje
franek022 - Witam w czwartek w mini blogu inwestorskim - Inwestuj z Frankiem. 

Wczor...

źródło: comment_1617263849WdaTUDQNWaaRFmBmJa4GwS.jpg

Pobierz
  • 23
@kot__morderca: Longterma śledziłem jak byłem na studiach ale jedyne co pamietam to nazwę. A nie o dumpowanie mi chodzi, ale opisze to w innym poście. Może wykopowa spółdzielnia ?
Inna sprawa, ze zaczynajac pisac muszę się mierzyć właśnie z wieloma wpisami zarzucającymi ‚cwaniactwo’ ‚dumping’ etc. Powoli mam nadzieje wątpliwości będą rozsiewane. Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franek022: czyli ile to Ci wyszło 50% w 2 tyg? No fajnie, tylko Mirku jak już piszesz takiego bloga to piszesz tylko o sytuacjach które się udały, czy podajesz całościowy spis swoich transakcji? Z ciekawości wrzucam do obserwowanych

Edit. Teraz popatrzyłem w profil xDDD okay skąd wytrzasnąłeś ten tamex?