Wpis z mikrobloga

@OldBiker: no widziałem ich oferty na allegro, ale zawsze bałem się spróbować. Jak jeszcze kilka razy trafię na takie info, to może w końcu sam przetestuję :D
@Zaff: wydawało mi się, że oni mieli jeszcze przynajmniej jedno inne konto na allegro. Wkurzają mnie ci sprzedawcy co tak robią, bo potem ciężko śledzić ulubionych...
@E-Seven: Był Plac Zgromadzeń za 834 zł, ale to tylko około 15-20 zł poniżej ceny rynkowej - więc to bardzo słaba promocja. Warsztat też był, ale kosztował jakieś 630 zł - ja kupiłem go ostatnio za 570 zł na kupklocki. Śledzę promocje na al_to i w ciągu ostatnich dwóch miesięcy nie mieli nic ciekawego. Szkoda, że nie włączyli się do promocji 20 zł za wydane 100 zł - takiej jak była
@promoklocki: W gorących strzałach i czwartkowych promocjach są jedynie zestawy, których rynkowa cena lada chwila będzie spadać (Tak było np. z Piratami z Zatoki, Warsztatem, Drzewkiem Bonsai czy Domkiem na drzewie) lub cena z tych promocji jest o kilka, kilkanaście złotych niższa niż u Was na stronie. Nie twierdzę, ze nie ma tam promocji, tylko, że są one mało opłacalne, a w innych sklepach z Lego można znaleźć zdecydowanie lepsze :)