Wpis z mikrobloga

@Typeria: w sumie to jak liczyliście na heheszkowe odpowiedzi i cytaty ze śmiesznych filmików:
https://www.youtube.com/watch?v=Uh4lmrfLjvY
To mogliście to napisać. Kilka osób, w tym zresztą ja, napisało tam jakieś przemyślenia swoje, bardziej czy mniej mądre ale jednak przemyślenia, a w taki sposób zniechęcacie do brania udziału w sposób poważny i skłaniający do dyskusji, tylko do wrzucania memów.
@Cinkito: Nie liczyliśmy zupełnie na nic :) Przy okazji kolejnego takiego pytania może się okazać, że w cenie będą właśnie bardziej poważne opinie, ale niech pozostanie to wielką niewiadomą.

Przykro nam jeśli poczułeś się w jakiś sposób dotknięty, ale było podkreślone, że "autor najciekawszej (naszym zdaniem) wypowiedzi" zostanie nagrodzony, co nie musiało automatycznie równać się powadze tej wypowiedzi
@Typeria: Nie poczułem się dotknięty, nie o to chodzi. Po prostu idąc takim tokiem to następnym razem (gdybyście chcieli takie coś powtórzyć) w odpowiedziach dostaniecie jedynie memy i śmieszne filmiki, bo co pisać coś mądrego, skoro wygra cytat ze śmiesznego filmiku. Ale to już wasza sprawa.
@Cinkito: Tak jak wyżej napisane - przy następnej takiej akcji wygrywające mogą okazać się wypowiedzi bardziej w stylu Twojej lub jeszcze jakieś inne. Forma zupełnie otwarta, bez narzucania wytycznych wypowiedzi. Nie ma co się ograniczać, zwłaszcza na Wykopie :)
@Cinkito: jezu ale się zesrałeś o 50 zł xD btw twoja analiza przypomina mi moje wypracowania w gimnazjum czyli napisać ścianę tekstu bez żadnych konkretów licząc na to, że facetka da dobrą ocenę. W tym przypadku, że wygrasz 50 zł. xD
@Cinkito: Organizator zaznaczył że wybiorą najciekawszą ICH ZDANIEM wypowiedź. Nie wybrali twojej i od razu się do nich zesrałeś. Jeszcze od razu podesłałeś link do wypowiedzi dzięki której, ktoś inny wygrał. Jak typowy frajer i konfident liczyłeś, że nie wiem, może zmienią zdanie co do zwycięzcy jak zobaczą filmik co
@okurczaki: wow, podesłałem link do filmiku, który już latał po wykopie od lat xD A sama wypowiedź cytowana setki razy przy różnych okazjach. Rzeczywiście, w oryginalnym wpisie na pewno nikt nie wiedział skąd ten cytat i ujawniłem tajemnicę wszechświata.
I Ty nadal nie rozumiesz o co chodzi xD Bardziej to Ty się zesrałeś o mój komentarz, jak ja o ten konkurs. Ale widać po słownictwie jakiego używasz, "frajer i konfident", z